Ośrodek Terapii Uzależnień: Suwałki

W zmaganiu się z uzależnieniem niewątpliwie ważne są spokojne otoczenie oraz możliwość obcowania z naturą. W naszym ośrodku znajdującym się w Suwałkach znajdziesz swoją ostoję, która pozwoli Ci w pełni skupić się walce z problemem, z którym się zmagasz lub dopiero planujesz ją rozpocząć.

W bliskiej odległości od miasta znajdują się zielone tereny Wigierskiego Parku Narodowego oraz kilka jezior. Wszystko to składa się na kojący krajobraz małego miasta otulonego przyrodą, co pozwala na wyciszenie i całkowite skupienie się na sobie. Jest to idealne miejsce do uprawiania sportu czy rekreacji, które również mają duże znaczenie przy zmaganiu się z uzależnieniem. Dodatkowo zapewniamy odpowiednie wsparcie specjalistyczne.

Jeśli jesteś z Suwałk lub okolic zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów Twojej terapii. Niezależnie od tego z czym się mierzysz jesteśmy tu dla Ciebie i staniemy na wysokości zadania udzielając Ci najlepszej pomocy, gwarantując poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia.

Oferta

Pomagamy w leczeniu uzależnień od alkoholu i narkotyków. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że pomagamy z pozytywnym skutkiem wyjść z nałogu naszym pacjentom.

Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra, przyczynia się do wysokiej skuteczności naszej terapii.

Małe grupy terapeutyczne (do 10 osób) powodują, że dla każdego pacjenta znajdziemy czas i jesteśmy w stanie poświęcić wystarczającą ilość uwagi, a atmosfera na terenie ośrodka jest rodzinna.

Podczas terapii stacjonarnej w naszym ośrodku, każdy pacjent ma do dyspozycji 24-godzinną pomoc specjalisty ds. uzależnień. Pacjenci mają zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie oraz wszystko, co jest niezbędne do prawidłowego leczenia.

Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień od alkoholu, każdy pacjent jest dla nas ważny i każdemu staramy się pomóc.

Skuteczne leczenie narkomani wymaga wsparcia specjalistów, które może zapewnić nasz ośrodek. Oferujemy osobom uzależnionym odwyk oraz detoks od narkotyków.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię z dowolnego miejsca.

Terapia uzależnień Suwałki

Oferta naszego ośrodka nastawiona jest na indywidualne preferencje, co przekłada się na naszą szeroką ofertę profesjonalnych form terapii. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu detoksów i odwyków po zatruciu alkoholem, narkotykami czy lekami pod okiem specjalistów.

Zależnie od Twoich oczekiwań lub też stanu w jakim się znajdujesz pomożemy Ci dobrać terapię w trybie stacjonarnym, dziennym lub ambulatoryjnym. System stacjonarny to 2, 4 lub 8 tygodniowy okres terapeutyczny, podczas którego nasz ośrodek będzie Twoim domem. Decydując się na ofertę dzienną będziesz uczęszczał na terapię codziennie przez 3 miesiące kilka godzin dziennie, natomiast oferta ambulatoryjna to zajęcia raz w tygodniu przez pół roku.

Stworzone przez nas miejsce to nie tylko specjaliści, którzy codziennie zdobywają wiedzę i szkolą się, aby zapewnić Ci odpowiednią opiekę i służą radą w każdej sprawie. Jest to również oaza, która pozwoli Ci na pełen relaks uzupełniony o aktywności fizyczne w celu osiągnięcia wewnętrznej harmonii.

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!