Ośrodek Terapii Uzależnień: Łomża

Łomża jest urodziwym i przepełnionym historią miastem położonym nad rzeką Narew. Dodatkowo jest to miejsce w niedalekiej odległości od Łomżyńskiego Parku Narodowego Doliny Narew, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla Ośrodka Terapii uzależnień. Dlaczego? Niezależnie od tego jaki jest charakter Twojego problemu, otoczenie natury i możliwość aktywności sportowo – rekreacyjnych są bardzo ważne. Osoba uzależniona powinna mieć zapewnione odpowiednie warunki, które pozwolą jej osiągnąć spokój wewnętrzny i pełen relaks.

Nasz ośrodek to nie tylko odpowiednie warunki mieszkalne i otoczenie. Jest to również grupa odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą jak ciężką drogę musi pokonać osoba uzależniona, żeby z powrotem odzyskać władzę nad swoim życiem. Jako mieszkaniec Łomży możesz się z nami skontaktować, razem zdołamy stawić czoła Twojemu problemowi. Stawiamy przede wszystkim na Twoją wygodę i poczucie bezpieczeństwa, które stanowią fundament poradzenia sobie z problemem.

Oferta

Pomagamy w leczeniu uzależnień od alkoholu i narkotyków. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że pomagamy z pozytywnym skutkiem wyjść z nałogu naszym pacjentom.

Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra, przyczynia się do wysokiej skuteczności naszej terapii.

Małe grupy terapeutyczne (do 10 osób) powodują, że dla każdego pacjenta znajdziemy czas i jesteśmy w stanie poświęcić wystarczającą ilość uwagi, a atmosfera na terenie ośrodka jest rodzinna.

Podczas terapii stacjonarnej w naszym ośrodku, każdy pacjent ma do dyspozycji 24-godzinną pomoc specjalisty ds. uzależnień. Pacjenci mają zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie oraz wszystko, co jest niezbędne do prawidłowego leczenia.

Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień od alkoholu, każdy pacjent jest dla nas ważny i każdemu staramy się pomóc.

Skuteczne leczenie narkomani wymaga wsparcia specjalistów, które może zapewnić nasz ośrodek. Oferujemy osobom uzależnionym odwyk oraz detoks od narkotyków.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię z dowolnego miejsca.

Terapia uzależnień Łomża

Zdanie sobie sprawy ze swojego problemu jest pierwszym krokiem do wyjścia z niego. W naszym ośrodku możesz skorzystać z dalszych etapów, którymi są detoksykacja organizmu oraz późniejsza psychoterapia ze wsparciem wykwalifikowanego personelu.

Nasz ośrodek proponuje terapie w wariancie stacjonarnym, dziennym lub ambulatoryjnym, które są połączeniem nowoczesnych metod leczenia grupowego oraz indywidualnego. Terapia stacjonarna to cykl 2, 4 lub 8 tygodniowy, podczas którego będziesz miał możliwość zamieszkania w naszym ośrodku. W przypadku trybu dziennego zobowiązujesz się do codziennego uczęszczania na zajęcia przez okres 3 tygodni, natomiast w przypadku ambulatoryjnym wymagana jest cotygodniowa obecność przez 6 miesięcy.

Od naszych podopiecznych wymagamy systematyczności i zaangażowania. Są to dwie kluczowe rzeczy, które wpływają na powodzenie terapii i uporanie się z uzależnieniem. Jeśli jesteś osobą z Łomży zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy.

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!