Ośrodek Terapii Uzależnień: Siedlce

Siedlce mają kilka atutów, jednym z nich jest niedaleka odległość od Rezerwatów Przyrody i zielonych terenów. Dlaczego jest to tak istotne? Z uwagi na charakter naszego ośrodka jest to idealne środowisko, dzięki któremu nasi pacjenci mogą uzyskać jeszcze lepsze efekty podczas swojej walki z uzależnieniem.

Nasze usługi proponujemy wszystkim tym mieszkańcom Siedlec, którzy utracili kontrolę nad swoim życiem z powodów używek, które pojawiły się w ich życiu. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom tak dopasują dostępne środki, żebyś mógł skorzystać jak najlepiej z terapii.

Niezależnie od Twojej obecnej sytuacji i od tego jak bardzo wydaje Ci się teraz bez wyjścia – jeśli tylko chcesz, jesteśmy tutaj, żeby CI pomóc. Bez oceniania i krytykowania, poczucie bezpieczeństwa to fundament, który sprawia, że osoby zgłaszające się do nas otrzymują najlepszą pomoc. Skontaktuj się z nami, żeby porozmawiać i poznać swoje możliwości.

Oferta

Pomagamy w leczeniu uzależnień od alkoholu i narkotyków. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że pomagamy z pozytywnym skutkiem wyjść z nałogu naszym pacjentom.

Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra, przyczynia się do wysokiej skuteczności naszej terapii.

Małe grupy terapeutyczne (do 10 osób) powodują, że dla każdego pacjenta znajdziemy czas i jesteśmy w stanie poświęcić wystarczającą ilość uwagi, a atmosfera na terenie ośrodka jest rodzinna.

Podczas terapii stacjonarnej w naszym ośrodku, każdy pacjent ma do dyspozycji 24-godzinną pomoc specjalisty ds. uzależnień. Pacjenci mają zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie oraz wszystko, co jest niezbędne do prawidłowego leczenia.

Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień od alkoholu, każdy pacjent jest dla nas ważny i każdemu staramy się pomóc.

Skuteczne leczenie narkomani wymaga wsparcia specjalistów, które może zapewnić nasz ośrodek. Oferujemy osobom uzależnionym odwyk oraz detoks od narkotyków.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię z dowolnego miejsca.

Terapia uzależnień Siedlce

Jeśli Twoje życie przybrało nieoczekiwany zwrot i zaczęło wyślizgiwać Ci się z rąk, a alkohol lub narkotyki zaczęły się liczyć bardziej niż sprawy codzienne, nasz ośrodek w Siedlcach jest dla Ciebie. Jako mieszkaniec Siedlec zmagający się z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków lub leków możesz zgłosić się do nas po potrzebną pomoc.

Nasz zespół składa się z wyspecjalizowanych terapeutów, którzy łączą nowoczesne techniki zajęć grupowych, indywidualnych oraz grup wsparcia, dzięki którym Twoja terapia czy detoksykacja będą jeszcze efektywniejsze.

Proponujemy tryb stacjonarny, podczas którego będziesz odbywał terapię w cyklu 2, 4 lub 8 tygodniowym jako nasz lokator lub dzienną, w której wymagana będzie Twoja codzienna obecność przez okres 3 miesięcy. Ostatnią możliwością jest cykl ambulatoryjny, czyli zajęcia cotygodniowe prze 6 miesięcy.

Zależnie od Twoich możliwości i wymagań, na pewno uda nam się dobrać taką opcje, która będzie dla Ciebie najlepsza. Nasz ośrodek to nie tylko terapia, to również pokazanie Ci jak możesz sobie radzić z uzależnieniem po jej zakończeniu.

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!