Najlepszy ośrodek leczenia uzależnień

Przystań, to wyjątkowy ośrodek leczenia uzależnień, w którym pomagamy potrzebującym pacjentom z całej Polski.

Leczenie wszelkiego rodzaju uzależnień – od alkoholu, narkotyków, hazardu i innych – jest delikatna sprawą wymagającą odpowiednich warunków. Wiele mówi się o leczeniu szpitalnym. Niedofinansowane placówki, zwłaszcza placówki zdrowia psychicznego, mogą nie stwarzać odpowiednich warunków zapewniających komfort pomocny przy zdrowieniu.  “Przystań” to najlepszy ośrodek leczenia uzależnień. Dobra lokalizacja, cisza, spokój i małe grupy, wszystko to stworzyliśmy z myślą o komforcie pacjentów. Grono doświadczonych lekarzy specjalistów otacza uzależnionych rzeczowym zrozumieniem i opieką, służąc pomocą w oparciu o swoje gruntowne wykształcenie i wieloletnią praktykę.

Terapia uzależnień w naszym ośrodku oparta jest na modelu holistycznym – całościowym i humanistycznym. Całości dopełnia zdrowa i smaczna dieta oraz oferta rekreacyjna.

Najlepszy ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu

Alkohol potrafi zatopić wszelkie życiowe wartości, sens życia i międzyludzkie relacje. My w “Przystani” wiemy, co można zrobić, by zbudować to wszystko od nowa. Zróżnicowana psychoterapia to krok w dobrą stronę – ku zdrowieniu. To trudna i delikatna sprawa, często bolesna, głównie psychicznie, bo trzeba stanąć twarzą w twarz z samym sobą. Jesteśmy po to, by zapewnić najlepsze warunki ku temu.

Najlepszy ośrodek leczenia uzależnień od narkotyków

“Przystań” nie jest zwyczajnym ośrodkiem leczenia uzależnień. W wyspecjalizowanej w uzależnieniach kadrze znajdują się psychiatrzy, psychologowie, terapeuci, którzy zdobyli ogromne doświadczenie pomagając przez lata ludziom chcącym uwolnić się od nałogu. Zaczynając od stopniowego detoksu, prowadzą przez różne rodzaje terapii, które mają na celu odzyskanie kontroli nad sobą i własnym życiem. Dodatkowo są wykłady, treningi i grupy wsparcia, a wszystko w najlepszym wydaniu profesjonalizmu połączonego z otuliną pobliskiej Puszczy Knyszyńskiej, która jest dobrym terenem do uprawiania sportu i rekreacji.

Zostaw komentarz