Ośrodek Terapii Uzależnień: Augustów

Augustów jest miastem położonym na Podlasiu. Jego niesamowitym atutem jest otoczenie przez jeziora. Spokojna aura i nadjeziorny klimat miejscowości sprawiają, że jest ona idealnym miejscem na relaks i wszelkie aktywności fizyczne oraz rekreacyjne. Te cechy sprawiają, że również jest to idealne miejsce dla ośrodka terapii uzależnień.

Rozpoczynając psychoterapię, której celem jest chęć wyjścia z nałogu, nie można wyobrazić sobie lepszego miejsca. Poczucie bezpieczeństwa oraz sprzyjające otoczenie są bardzo ważne w całym tym procesie. Nasz ośrodek również zapewnia odpowiednie warunki mieszkalne. Stawiamy na swobodę oraz kameralność tak, żeby każdy czuł się bezpiecznie i wygodnie w naszym ośrodku. Dodatkowo decydując się na nasze wsparcie, decydujesz się również na wsparcie zespołu specjalistów.

Wiemy jak ciężko jest wyjść z nałogu, dlatego jeśli pochodzisz z Augustowa, nasze miejsce jest dla Ciebie. Zrobimy wszystko, żebyś mógł na nowo cieszyć się spokojnym i wolnym od używek życiem.

Oferta

Pomagamy w leczeniu uzależnień od alkoholu i narkotyków. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że pomagamy z pozytywnym skutkiem wyjść z nałogu naszym pacjentom.

Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra, przyczynia się do wysokiej skuteczności naszej terapii.

Małe grupy terapeutyczne (do 10 osób) powodują, że dla każdego pacjenta znajdziemy czas i jesteśmy w stanie poświęcić wystarczającą ilość uwagi, a atmosfera na terenie ośrodka jest rodzinna.

Podczas terapii stacjonarnej w naszym ośrodku, każdy pacjent ma do dyspozycji 24-godzinną pomoc specjalisty ds. uzależnień. Pacjenci mają zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie oraz wszystko, co jest niezbędne do prawidłowego leczenia.

Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień od alkoholu, każdy pacjent jest dla nas ważny i każdemu staramy się pomóc.

Skuteczne leczenie narkomani wymaga wsparcia specjalistów, które może zapewnić nasz ośrodek. Oferujemy osobom uzależnionym odwyk oraz detoks od narkotyków.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię z dowolnego miejsca.

Terapia uzależnień Augustów

Terapia to długa droga, której nie musisz pokonywać samodzielnie. Nasz ośrodek w Augustowie to kompleks w odpowiednim miejscu i z odpowiednio wykwalifikowaną kadrą czekającą na udzielenie Ci pomocy.

W naszej ofercie są zarówno detoksykacje organizmu jak również psychoterapie odbywające się w trzech trybach – stacjonarnym, dziennym lub ambulatoryjnym. Zależnie od ich formy, różnią się one intensywnością oraz ewentualnym pobytem przez czas trwania terapii. Stacjonarna opcja to cykl 2, 4 lub 8 tygodniowy z pobytem w ośrodku. Tryb dzienny to zobowiązanie do codziennego pojawiania się na zajęciach przez okres 3 tygodni, natomiast ambulatoryjny trwa przez 6 miesięcy i wymaga od Ciebie cotygodniowych spotkań.

Z naszej strony masz dostęp do najlepszych warunków, nowoczesnych metodologii i opieki najlepszych specjalistów. Od osoby podejmującej się terapii wymagamy systematyczności i ciężkiej pracy, aby osiągnąć najlepsze rezultaty. Jeśli jesteś z Augustowa i borykasz się z problemem uzależnienia – zapraszamy.

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!