Ośrodek Terapii Uzależnień: Lublin

Zgiełk miasta, tłok na ulicy. W takich warunkach ludzie zmagający się z uzależnieniem nie są zauważani i coraz bardziej popadają w jego sidła. Nasz ośrodek znajdujący się z Lublinie i oferta terapii uzależnień skierowana jest do jego mieszkańców, którzy nie chcą dalej trwać w swoim nieszczęściu lub nie potrafią samodzielnie poradzić sobie ze słabościami.

W naszym ośrodku będziesz mógł odnaleźć spokój i zrozumienie. Stawiamy na Twój komfort i zapewnimy Ci wszystkie niezbędne warunki, które pomogą Ci uporać się ze wszystkimi nieprzyjemnościami tego trudnego czasu. Dostęp do Jeziora Zembrzyckiego umożliwia również podejmowanie aktywności fizycznych oraz rekreacyjnych, które również są bardzo ważne podczas wychodzenia z nałogu.

Ważne jest dla nas, abyś odnalazł u nas swoją oazę bezpieczeństwa, dlatego stawiamy na kameralność. Nasze grupy są bardzo małe, dzięki czemu każdy może uzyskać tyle zainteresowania i specjalistycznej opieki, ile potrzebuje. Zapraszamy do kontaktu, razem uda nam się pokonać Twoją słabość.

Oferta

Pomagamy w leczeniu uzależnień od alkoholu i narkotyków. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że pomagamy z pozytywnym skutkiem wyjść z nałogu naszym pacjentom.

Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra, przyczynia się do wysokiej skuteczności naszej terapii.

Małe grupy terapeutyczne (do 10 osób) powodują, że dla każdego pacjenta znajdziemy czas i jesteśmy w stanie poświęcić wystarczającą ilość uwagi, a atmosfera na terenie ośrodka jest rodzinna.

Podczas terapii stacjonarnej w naszym ośrodku, każdy pacjent ma do dyspozycji 24-godzinną pomoc specjalisty ds. uzależnień. Pacjenci mają zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie oraz wszystko, co jest niezbędne do prawidłowego leczenia.

Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień od alkoholu, każdy pacjent jest dla nas ważny i każdemu staramy się pomóc.

Skuteczne leczenie narkomani wymaga wsparcia specjalistów, które może zapewnić nasz ośrodek. Oferujemy osobom uzależnionym odwyk oraz detoks od narkotyków.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię z dowolnego miejsca.

Terapia uzależnień Lublin

Terapia uzależnień w naszym ośrodku w Lublinie jest skierowana do mieszkańców, których problemem jest uzależnienie od alkoholu, narkotyków lub innych substancji chemicznych.

Zależnie od Twoich oczekiwań lub też stanu w jakim się znajdujesz pomożemy Ci dobrać terapię w trybie stacjonarnym, dziennym lub ambulatoryjnym. System stacjonarny to 2, 4 lub 8 tygodniowy okres, podczas którego zapewnimy Ci odpowiednie warunki zarówno w ośrodku jak i poza nim. Decydując się na ofertę dzienną będziesz uczęszczał na terapie każdego dnia przez 3 miesiące kilka godzin dziennie, natomiast oferta ambulatoryjna to zajęcia raz w tygodniu przez pół roku. W całej terapii najważniejsza jest systematyczność i zaangażowanie, którego będziemy od Ciebie wymagali. Nasze miejsce to nie tylko leczenie uzależnienia, jest to również sprzyjająca atmosfera bezpieczeństwa i zrozumienia, wsparcie i motywowanie do działania. Niezależnie od tego z czym się mierzysz jesteśmy tu dla Ciebie i staniemy na wysokości zadania udzielając Ci najlepszej pomocy.

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!