Ośrodek Terapii Uzależnień: Biała Podlaska

Znajdująca się na Lubelszczyźnie Biała Podlaska może pochwalić się wieloma pięknymi zielonymi terenami. Bliski dostęp do otwartych i naturalnych przestrzeni daje idealne możliwości rekreacyjne. Wysiłek fizyczny pozwala odreagować nagromadzone emocje, wyciszyć się. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób, które chcą rozpocząć lub rozpoczęły swoją walkę z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków lub innych substancji chemicznych.

Odpowiednie warunki środowiskowe to nie wszystko, dlatego w naszym ośrodku terapii uzależnień zagwarantujemy Ci również wygodne i bezpieczne miejsce, w którym będziesz mógł się zatrzymać podczas tego ciężkiego okresu wychodzenia z nałogu. Obecność naszych specjalistów również pozytywnie wpłynie na Twój proces zdrowienia, dlatego jeżeli jesteś mieszkańcem Białej Podlaskiej – koniecznie się z nami skontaktuj. Jesteśmy miejscem, w którym otrzymasz pomoc uzależnioną od Twoich indywidualnych potrzeb. Nie trać więcej czasu na sterujący Twoim życiem nałóg, bez niego możesz być szczęśliwszą osobą.

Oferta

Pomagamy w leczeniu uzależnień od alkoholu i narkotyków. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że pomagamy z pozytywnym skutkiem wyjść z nałogu naszym pacjentom.

Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra, przyczynia się do wysokiej skuteczności naszej terapii.

Małe grupy terapeutyczne (do 10 osób) powodują, że dla każdego pacjenta znajdziemy czas i jesteśmy w stanie poświęcić wystarczającą ilość uwagi, a atmosfera na terenie ośrodka jest rodzinna.

Podczas terapii stacjonarnej w naszym ośrodku, każdy pacjent ma do dyspozycji 24-godzinną pomoc specjalisty ds. uzależnień. Pacjenci mają zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie oraz wszystko, co jest niezbędne do prawidłowego leczenia.

Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień od alkoholu, każdy pacjent jest dla nas ważny i każdemu staramy się pomóc.

Skuteczne leczenie narkomani wymaga wsparcia specjalistów, które może zapewnić nasz ośrodek. Oferujemy osobom uzależnionym odwyk oraz detoks od narkotyków.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię z dowolnego miejsca.

Terapia uzależnień Biała Podlaska

Nasz ośrodek w Białej Podlaskiej jest skierowany do wszystkich mieszkańców miasta, którzy borykają się z problemem uzależnienia od alkoholu czy substancji narkotyzujących.
W naszej ofercie znajdują się zarówno detoksy, które pozwolą Ci oczyścić organizm z toksyn, ale również psychoterapie. Zależnie od Twoich możliwości możesz wybrać pomiędzy 3 trybami terapeutycznymi, podczas których będziesz miał możliwość uczestniczenia w zajęciach grupowych, indywidualnych oraz grupach wsparcia. Tryb stacjonarny to cykl 2, 4 lub 8 tygodniowy, podczas którego będziesz przebywał w naszym ośrodku i odbywał swoją terapie. Tryb dzienny i ambulatoryjny to podejścia, które wymagają od Ciebie systematycznych obecności codziennie przez 3 miesiące lub raz w tygodniu przez okres pół roku.
Niezależnie od tego w jakim miejscu teraz jesteś, niezależnie od tego jak bardzo Twoja sytuacja wydaje Ci się teraz zła – razem poradzimy sobie z tym problemem.

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!