Ośrodek Terapii Uzależnień: Radom

Radom jest niewielkim miastem położonym w niedalekiej odległości od Parku Krajobrazowego. Jego przytulne przysposobienie sprawia, że wychodzenie z uzależnienia staje się bardziej przystępne, co spowodowane jest możliwością obcowania z naturą. Niepodważalny jest pozytywny wpływ natury na poprawę zdrowia psychicznego podczas ciężkich okresów przy terapii.

Nasz ośrodek w Radomiu dedykowany jest tym mieszkańcom, którzy borykają się z problemem alkoholizmu czy uzależnień od substancji odurzających (narkotyków, dopalaczy lub leków). Niezależnie od problemu, z którym się mierzysz, możesz się z nami skontaktować. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy będą wspierali Cię na każdym etapie leczenia. Nie oceniamy, nie krytykujemy, rozumiemy, że problem ten nie zna podziałów i każdy może wpaść w jego pułapki. Gwarantujemy również indywidualne potrzeby i kameralne społeczeństwo, dlatego pracujemy w niedużych grupach, żebyś czuł się komfortowo przez cały okres terapii.

Oferta

Pomagamy w leczeniu uzależnień od alkoholu i narkotyków. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że pomagamy z pozytywnym skutkiem wyjść z nałogu naszym pacjentom.

Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra, przyczynia się do wysokiej skuteczności naszej terapii.

Małe grupy terapeutyczne (do 10 osób) powodują, że dla każdego pacjenta znajdziemy czas i jesteśmy w stanie poświęcić wystarczającą ilość uwagi, a atmosfera na terenie ośrodka jest rodzinna.

Podczas terapii stacjonarnej w naszym ośrodku, każdy pacjent ma do dyspozycji 24-godzinną pomoc specjalisty ds. uzależnień. Pacjenci mają zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie oraz wszystko, co jest niezbędne do prawidłowego leczenia.

Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień od alkoholu, każdy pacjent jest dla nas ważny i każdemu staramy się pomóc.

Skuteczne leczenie narkomani wymaga wsparcia specjalistów, które może zapewnić nasz ośrodek. Oferujemy osobom uzależnionym odwyk oraz detoks od narkotyków.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię z dowolnego miejsca.

Terapia uzależnień Radom

W naszym ośrodku proponujemy wiele rozwiązań, które nastawione są na jedno – na pomoc i wyjście z problemu.

Prowadzone przez nas profesjonalne psychoterapie odbywają się w kilku trybach. Pierwszy z nich – stacjonarny – to format skierowany do tych osób, które chcą u nas zamieszać i odbywać terapię przez okres 2, 4 lub 8 tygodni. Tryb dzienny to zajęcia odbywające się codzienne przez okres 3 miesięcy. Przy podejściu ambulatoryjnym oczekujemy cotygodniowej obecności przez 6 miesięcy. Systematyczność i zaangażowanie są niezwykle ważne w całej terapii, ponieważ to dzięki nim można osiągnąć najlepsze efekty.

Dodatkowo umożliwiamy również przejście przez detoks po zatruciu alkoholowym, narkotykowym lub lekami pod okiem naszych specjalistów.

Stworzymy Ci odpowiednie warunki do walki z nałogiem oraz konsultacje grupowe, indywidualne czy grupy wsparcia. Jeśli tylko Twoje nastawienie, zaangażowanie i determinacja będą silne, razem możemy pokonać Twoją słabość i pomóc Ci ponownie złapać za stery Twojego życia.

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!