Twoja Przystań

Ośrodek leczenia uzależnień “Przystań” położony jest na Podlasiu, niedaleko Białegostoku. Żyjące od wieków w tym regionie społeczności tworzą istny tygiel wielokulturowy. Obok siebie funkcjonują katolicy, prawosławni i Tatarzy polscy, co ma odbicie w miejscowej kulturze, architekturze i zwyczajach.

Przyroda dokłada do tego cegiełkę. Podlasie nazywane zielonymi płucami Polski to siedziba kilku parków narodowych i kilku krajobrazowych. “Przystań” leży w spokojnej enklawie, którą otaczają lasy puszczy knyszyńskiej, a niedaleko jest również puszcza augustowska. Rozległe równiny urozmaicają na północy malownicze pagórki, które są pozostałością po epoce lodowcowej.

Oferta

Pomagamy w leczeniu uzależnień od alkoholu i narkotyków. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawie, że pomagamy wielu pacjentom wyjść z nałogów.

Dodatkowe informacje

W samym ośrodku stawiamy na komfortowe warunki. Jednym z nich jest kameralna grupa, którą tworzy maksymalnie 10 osób. Spędzisz tu czas bardzo efektywnie, uzupełniając terapię o relaks i wypoczynek wśród pięknej przyrody. O zdrowie psychiczne i fizyczne dba zespół lekarzy specjalistów, który oprócz wykształcenia i pasji pomagania, ma za sobą zdobywanie doświadczenia również w innych placówkach związanych z uzależnieniami.

Malownicza miejscowość i spokojna, zielona okolica dają podstawę do dobrego wypoczynku i regeneracji organizmu. Liczne tereny zielone są zaproszeniem do uprawiania sportu i rekreacji, bo za zdrowym ciałem idzie zdrowy duch. Takie warunki sprzyjają zdrowieniu i budowaniu lepszego życia.

Miła, przyjazna atmosfera i smaczne, domowe posiłki uzupełniają harmonijną całość, która jest doskonałą bazą do prowadzenia różnego rodzaju terapii umożliwiających zmianę życia i nowego startu w lepszą, zdrową przyszłość. O stronę duchową dbają współpracujący z nami teologowie.

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!