Ośrodek Terapii Uzależnień: Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski to spokojne miasto w województwie Podlaskim. Nie oznacza to jednak, że osoby w nim mieszkające są odcięte od substancji uzależniających. Alkohol, dopalacze lub narkotyki są obecne w każdym zakamarku świata i w swoje sidła łapią coraz więcej ludzi.

Nasz ośrodek terapii w Bielsku Podlaskim powstał dla tych mieszkańców, którzy borykają się z uzależnieniem. Zapewniamy odpowiednie warunki zarówno zakwaterowania jak i specjalistycznego wsparcia. Stawiamy na kameralność i zrozumienie, dlatego grupy, w których pracujemy są nieliczne. Sprawia to, że osoba walcząca z nałogiem ma zagwarantowane poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia.

Zielone tereny w okolicach miasta stanowią również idealną bazę wypadową. Aktywność fizyczna podczas terapii jest niezwykle ważna, ponieważ pozwala zachować balans oraz harmonię, które są bardzo ważne w tym trudnym czasie. Nie bój się poprosić o pomoc, jeśli zauważysz, że Twój problem zaczął być poważny – jesteśmy tu, żeby pomóc Ci sobie z nim poradzić.

Oferta

Pomagamy w leczeniu uzależnień od alkoholu i narkotyków. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że pomagamy z pozytywnym skutkiem wyjść z nałogu naszym pacjentom.

Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra, przyczynia się do wysokiej skuteczności naszej terapii.

Małe grupy terapeutyczne (do 10 osób) powodują, że dla każdego pacjenta znajdziemy czas i jesteśmy w stanie poświęcić wystarczającą ilość uwagi, a atmosfera na terenie ośrodka jest rodzinna.

Podczas terapii stacjonarnej w naszym ośrodku, każdy pacjent ma do dyspozycji 24-godzinną pomoc specjalisty ds. uzależnień. Pacjenci mają zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie oraz wszystko, co jest niezbędne do prawidłowego leczenia.

Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień od alkoholu, każdy pacjent jest dla nas ważny i każdemu staramy się pomóc.

Skuteczne leczenie narkomani wymaga wsparcia specjalistów, które może zapewnić nasz ośrodek. Oferujemy osobom uzależnionym odwyk oraz detoks od narkotyków.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię z dowolnego miejsca.

Terapia uzależnień Bielsk Podlaski

Terapia odwykowa jest długim procesem, który wymaga systematyczności i odpowiedniego wsparcia. Nasz ośrodek w Bielsku Podlaskim to odpowiednie miejsce dla Ciebie, jeśli potrzebujesz pomocy w walce z nałogiem.

Niezależnie od rodzaju uzależnienia, które masz (alkoholowe, narkotykowe, itp.) dajemy możliwość przeprowadzenia detoksykacji i/lub odwyku pod okiem specjalistów. Terapia prowadzona jest w trzech trybach. Pierwszym z nich jest stacjonarny, podczas którego będziesz przebywał w ośrodku przez 2, 4 lub 8 tygodniowy cykl terapeutyczny. Jeśli taka intensywność Ci nie odpowiada możesz również wybrać pomiędzy trybem dziennym i ambulatoryjnym. Tryb dzienny to codzienne spotkania przez 3 tygodnie, natomiast ambulatoryjny zobowiązuje Cię do cotygodniowego uczęszczania przez pół roku.

Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, ponieważ uważamy, że każdy ma prawo do takiego samego zrozumienia. Jeśli jesteś z Bielska Podlaskiego i zmagasz się z uzależnieniem – zapraszamy do kontaktu, razem będzie łatwiej pokonać nałóg.

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!