Ośrodek Terapii Uzależnień: Elbląg

Zielone miasto Elbląg znajdujące się w warmińsko – mazurskich płucach Polski, to malownicze tereny. Bliski dostęp do Zalewu Wiślanego sprawia, że jest to miejsce, w którym każdy znajdzie swój zakątek i sposób na rozładowanie negatywnej energii.

Również dlatego powstał nasz ośrodek terapii uzależnień, który dedykowany jest dla tych mieszkańców, którzy mają problem z alkoholem, narkotykami lub innymi substancjami chemicznymi. Nasza misja to zapewnienie odpowiednich warunków do wyjścia z nałogu, który w sposób podstępny pojawia się i zaczyna mieszać w Twoim życiu.

Powrót do normalności to ciężka praca, w związku z czym zapewniamy również specjalistyczną pomoc profesjonalistów, którzy zawsze odpowiednio dobierają metody i inne potrzebne dla Ciebie rzeczy, aby Twoje efekty pojawiły się jak najszybciej i zostały z Toba jak najdłużej. Pamiętaj, że zawsze jest droga wyjścia, niezależnie od tego jak bardzo zszedłeś ze swojej. Kontakt z nami to wstęp do podjęcia wysiłku na drodze do wyzdrowienia.

Oferta

Pomagamy w leczeniu uzależnień od alkoholu i narkotyków. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że pomagamy z pozytywnym skutkiem wyjść z nałogu naszym pacjentom.

Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra, przyczynia się do wysokiej skuteczności naszej terapii.

Małe grupy terapeutyczne (do 10 osób) powodują, że dla każdego pacjenta znajdziemy czas i jesteśmy w stanie poświęcić wystarczającą ilość uwagi, a atmosfera na terenie ośrodka jest rodzinna.

Podczas terapii stacjonarnej w naszym ośrodku, każdy pacjent ma do dyspozycji 24-godzinną pomoc specjalisty ds. uzależnień. Pacjenci mają zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie oraz wszystko, co jest niezbędne do prawidłowego leczenia.

Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień od alkoholu, każdy pacjent jest dla nas ważny i każdemu staramy się pomóc.

Skuteczne leczenie narkomani wymaga wsparcia specjalistów, które może zapewnić nasz ośrodek. Oferujemy osobom uzależnionym odwyk oraz detoks od narkotyków.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię z dowolnego miejsca.

Terapia uzależnień Elbląg

Wychodzenie z uzależnienia to nie tylko psychoterapia. Nasz ośrodek to miejsce, w którym poza odpowiednią pomocą otrzymasz również odpowiednie wsparcie. Organizujemy również wiele atrakcji sportowo – rekreacyjnych, które pomogą Ci oderwać myśli i wprowadzić odpowiednią harmonię podczas tego trudnego czasu.

Proponujemy trzy tryby prowadzenia psychoterapii oraz detoksykację pod okiem naszych specjalistów. Pierwszym z nich jest terapia stacjonarna, czyli 2, 4 lub 8 tygodniowy cykl, który będziesz odbywał będąc w naszym ośrodku. Tryb dzienny to codzienne spotkania terapeutyczne przez okres 3 miesięcy. Kolejnym jest tryb ambulatoryjny, który wymaga od Ciebie cotygodniowej obecności na zajęciach przez okres 6 miesięcy.

Nasza oferta skierowana jest do osób mieszkających w Elblągu, które mają problem z alkoholizmem czy uzależnieniem od wszelkiego rodzaju substancji odurzających. Nie bój się poprosić o pomoc, jesteśmy po to, żebyś mógł to zrobić.

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!