Ośrodek Terapii Uzależnień: Ostrołęka

Położona nad rzeką Narew Ostrołęka otoczona jest przez zielone tereny, które wpływają na spokojny klimat panujący w mieście. Sprawia to, że miasto jest idealne w przypadku trudnych momentów w życiu, kiedy harmonia i możliwość ucieczki w naturę są najistotniejsze.

Nasz ośrodek terapii w Ostrołęce został ulokowany w miejscu idealnym do podjęcia leczenia uzależnień. Poza odpowiednimi warunkami krajobrazowymi, nasz ośrodek jest miejscem o najlepszym standardzie, gdzie walka z demonami przebiegnie zdecydowanie lepiej niż w warunkach szpitalnych, dając Ci poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Nasi specjaliści mają odpowiednie zaplecze wiedzy i doświadczenia, które pozwalają na przeprowadzanie psychoterapii w oparciu o najnowsze podejścia. U nas będziesz mógł czerpać z zajęć grupowych, indywidualnych oraz grup wsparcia – niezależnie od Twoich preferencji na pewno będziesz mógł dobrać coś odpowiedniego dla siebie. Indywidualne podejście jest dla nas najważniejsze, ponieważ Twoje dobro jest tutaj na pierwszym miejscu.

Oferta

Pomagamy w leczeniu uzależnień od alkoholu i narkotyków. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że pomagamy z pozytywnym skutkiem wyjść z nałogu naszym pacjentom.

Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra, przyczynia się do wysokiej skuteczności naszej terapii.

Małe grupy terapeutyczne (do 10 osób) powodują, że dla każdego pacjenta znajdziemy czas i jesteśmy w stanie poświęcić wystarczającą ilość uwagi, a atmosfera na terenie ośrodka jest rodzinna.

Podczas terapii stacjonarnej w naszym ośrodku, każdy pacjent ma do dyspozycji 24-godzinną pomoc specjalisty ds. uzależnień. Pacjenci mają zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie oraz wszystko, co jest niezbędne do prawidłowego leczenia.

Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień od alkoholu, każdy pacjent jest dla nas ważny i każdemu staramy się pomóc.

Skuteczne leczenie narkomani wymaga wsparcia specjalistów, które może zapewnić nasz ośrodek. Oferujemy osobom uzależnionym odwyk oraz detoks od narkotyków.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię z dowolnego miejsca.

Terapia uzależnień Ostrołęka

Jako mieszkaniec Ostrołęki, jeśli czujesz, że za stery Twojego życia zaczyna łapać Twój nałóg, możesz się z nami skontaktować i skorzystać z naszych propozycji rozwiązania problemu.

Specjalizujemy się w terapiach nastawionych na leczenie uzależnień alkoholowych, narkotykowych i lekomanii. Naszą nowoczesną psychoterapię prowadzimy w trzech trybach. Stacjonarny to tryb, podczas którego odbędziesz 2, 4 lub 8 tygodniowy cykl terapeutyczny będąc jednocześnie naszym lokatorem. Tryb dzienny to codzienne zajęcia, które odbywają się przez okres 3 miesięcy. Ambulatoryjnie oznacza, że Twoja obecność będzie oczekiwana raz w tygodniu przez okres 6 miesięcy. Systematyczność jest kluczem do sukcesu w walce z nałogiem, dlatego dobranie odpowiedniego leczenia pod Twoje możliwości jest bardzo ważne.

Nasz ośrodek położony jest w spokojnej okolicy. Poza czystą psychoterapią będziesz mógł również czerpać z dodatkowych udogodnień, które pozytywnie wpłyną na Twój stan psychiczny i powoli pozwolą Ci odzyskać równowagę życiową.

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!