Ośrodek Terapii Uzależnień: Płock

Płock – historyczna stolica Mazowsza otoczona przez park krajobrazowy. Zielone tereny sprawiają, że lokalizacja miasta jest idealna dla osób, które szukają wyciszenia i ucieczki. Szczególnie ważne jest to w przypadku tych, którzy zmagają się z uzależnieniami. Nasz ośrodek terapii w Płocku jest miejscem, do którego może się zgłosić każdy mieszkaniec z potrzebą wyjścia z nałogu.

Zagwarantujemy Ci odpowiednie warunki do wyjścia z uzależnienia – zarówno w przypadku lokum jak i specjalistycznej opieki. Organizujemy również aktywności fizyczne oraz rekreacyjne, które w przypadku ciężkich momentów stanowią idealną możliwość wyładowania.

Zdajemy sobie sprawę, że odwyk jest ciężkim czasem, który będzie wymagał od Ciebie dużo wysiłku i poświęcenia. Jednak trud w niego włożony zaowocuje latami wolnymi od zmartwień i przynależności do używki. Skontaktuj się z nami, jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc zapewniając bezpieczeństwo i zrozumienie.

Oferta

Pomagamy w leczeniu uzależnień od alkoholu i narkotyków. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że pomagamy z pozytywnym skutkiem wyjść z nałogu naszym pacjentom.

Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra, przyczynia się do wysokiej skuteczności naszej terapii.

Małe grupy terapeutyczne (do 10 osób) powodują, że dla każdego pacjenta znajdziemy czas i jesteśmy w stanie poświęcić wystarczającą ilość uwagi, a atmosfera na terenie ośrodka jest rodzinna.

Podczas terapii stacjonarnej w naszym ośrodku, każdy pacjent ma do dyspozycji 24-godzinną pomoc specjalisty ds. uzależnień. Pacjenci mają zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie oraz wszystko, co jest niezbędne do prawidłowego leczenia.

Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień od alkoholu, każdy pacjent jest dla nas ważny i każdemu staramy się pomóc.

Skuteczne leczenie narkomani wymaga wsparcia specjalistów, które może zapewnić nasz ośrodek. Oferujemy osobom uzależnionym odwyk oraz detoks od narkotyków.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię z dowolnego miejsca.

Terapia uzależnień Płock

Szukanie pomocy jest równoznaczne z zauważeniem swojego problemu. Oznacza to, że jesteś na najlepszej drodze do wyjścia z nałogu. Nasz ośrodek terapii uzależnień w Płocku jest miejscem, w którym otrzymasz odpowiednią pomoc w dalszych etapach zdrowienia.

Na naszą ofertę składają się kompleksowa detoksykacja organizmu oraz cykl terapii prowadzony w trybie stacjonarnym, dziennym oraz ambulatoryjnym. Zależnie od Twoich potrzeb możesz wybrać tryb stacjonarny, podczas którego będziesz naszym mieszkańcem przez okres 2, 4 lub 8 tygodni. Tryb dzienny to zajęcia, na które musisz uczęszczać codziennie przez 3 miesiące, z kolei tryb ambulatoryjny to cotygodniowa obecność przez okres 6 miesięcy. Bardzo ważna jest systematyczność w odbywaniu zajęć psychoterapeutycznych, ponieważ to one pomogą Ci zrozumieć Twój problem i nauczyć się z nim radzić. Sprawia to, że nasza oferta skierowana jest do mieszkańców Płocka, którzy będą mogli być obecni na wszystkich spotkaniach. Nasza misja to udzielenie Ci takiej pomocy na jaką zasługujesz, bez oceniania i krytykowania. Zapraszamy do kontaktu, na pewno wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!