Ośrodek Terapii Uzależnień: Olsztyn

Bliski kontakt z przyrodą i obcowanie z nią ma zbawienny wpływ na poprawę naszego nastroju. Pozwala wyciszyć się i odetchnąć. Jako ośrodek terapii uzależnień proponujemy Ci pomoc w naszej olsztyńskiej siedzibie. Urokliwe miasto z dostępem do jeziora oraz wielu zielonych terenów jest idealne na rozpoczęcie walki z nałogiem.

Miasto znajduje się w województwie warmińsko – mazurskim, które nazywane jest zielonymi płucami Polski. Jeśli jesteś z Olsztyna zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy odpowiednie warunki w naszym ośrodku. Skupiamy się na zapewnieniu naszym gościom miejsca, które będzie ich oazą w tym trudnym czasie. Dodatkowo elementy krajobrazowe wynikające z położenia miasta pozwalają na urozmaicenie oferty w aktywności rekreacyjne, które niewątpliwie są bardzo ważnym elementem na drodze wychodzenia z uzależnienia. Niezależnie od tego jak bardzo Twoja sytuacja wydaje Ci się zła i przytłaczająca, skontaktuj się z nami w celu podjęcia walki z Twoimi problemami.

Oferta

Pomagamy w leczeniu uzależnień od alkoholu i narkotyków. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że pomagamy z pozytywnym skutkiem wyjść z nałogu naszym pacjentom.

Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra, przyczynia się do wysokiej skuteczności naszej terapii.

Małe grupy terapeutyczne (do 10 osób) powodują, że dla każdego pacjenta znajdziemy czas i jesteśmy w stanie poświęcić wystarczającą ilość uwagi, a atmosfera na terenie ośrodka jest rodzinna.

Podczas terapii stacjonarnej w naszym ośrodku, każdy pacjent ma do dyspozycji 24-godzinną pomoc specjalisty ds. uzależnień. Pacjenci mają zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie oraz wszystko, co jest niezbędne do prawidłowego leczenia.

Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień od alkoholu, każdy pacjent jest dla nas ważny i każdemu staramy się pomóc.

Skuteczne leczenie narkomani wymaga wsparcia specjalistów, które może zapewnić nasz ośrodek. Oferujemy osobom uzależnionym odwyk oraz detoks od narkotyków.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię z dowolnego miejsca.

Terapia uzależnień Olsztyn

Nasza oferta składa się zarówno z terapii uzależnień alkoholowych jak również z terapii skierowanej do osób zmagających się z uzależnieniami od substancji chemicznych takich jak narkotyki, leki czy dopalacze.

Nasz zespół to wykwalifikowana kadra specjalistów z odpowiednim doświadczeniem. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i staramy się dobrać odpowiednie formy leczenia. Przeprowadzamy terapie w trybie dziennym, stacjonarnym lub ambulatoryjnym. Jeśli interesuje Cię forma stacjonarna mamy do wyboru cykl 2, 4 lub 8 tygodniowy, który całkowicie odbywa się w naszym ośrodku. W przypadku opcji dziennych lub ambulatoryjnych zobowiązujesz się do systematycznego uczęszczania na zajęcia przez okres 3 tygodni codziennie lub przez 6 miesięcy w przypadku opcji ambulatoryjnej.

Wiemy jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia, dlatego skupiamy się na zorganizowaniu kameralnych grup osób, które razem z Tobą przejdą przez ten trudny okres. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych z Olsztyna.

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!