Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

Przystań to ośrodek terapii uzależnień, w którym pomagamy osobom walczącym z uzależnieniami.

Jesteś osobą uzależnioną i trafiłaś/eś tu, bo szukasz pomocy. A może jesteś bliskim kogoś, kto tkwi w nałogu, bez względu na to jakim, czy to alkoholizmie, narkomanii, hazardzie. Obecne czasy stawiają przed wszystkimi mnóstwo problemów. Bez względu na to, jakiego rodzaju są to troski – stres w pracy, kłopoty w domu, w naturze ludzkiej leży, obok stawienia czoła problemom, ucieczka od nich.  Alkohol, narkotyki to tylko niektóre z uzależnień, które zniewalają ciało i psychikę. Z wolnego człowieka robią swojego niewolnika podporządkowującego całe swoje życie nałogowi.

“Przystań” jest prywatnym ośrodkiem leczenia uzależnień. Położony w ustronnym miejscu, nieopodal Puszczy Knyszyńskiej, daje komfortowe warunki by zerwać z uzależnieniem, przestać chować się za destrukcyjnymi substancjami i nauczyć się żyć na nowo, na własnych warunkach. Naszą ekipę tworzą doświadczeni specjaliści od leczenia uzależnień. Zapewniamy pacjentom wszystko – od detoksu po różne formy terapii i pomoc grup wsparcia. Wiele kroków przed Tobą ku zdrowieniu, ale my będziemy zawsze obok.

Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu

Nie panujesz nad własnym życiem? Alkohol zabrał Ci wiele? A może jesteś szczęśliwcem i nie straciłeś zbyt dużo, a wiesz, że sam nie dasz rady wyjść z nałogu, który może zaprowadzić Cię na dno? “Przystań” to komfort i bezpieczeństwo. Miejsce, które pomoże wyjść z nałogu w sposób godny. Terapeuci wspomogą Twoją pracę nad radzeniem sobie ze stresem, emocjami, kryzysami, by nie stawały się przyczyną sięgania po kieliszek. To znajdziesz i umocnisz swoją motywację i sens życia.

Prywatny ośrodek leczenia narkomanii

“Przystań” jest bezpiecznym portem, do którego zawijają ludzie po wielkiej, życiowej burzy. Narkotyki to nie zwykła burza, ale najpotężniejszy z cyklonów ludzkiego życia. Chwytając w szpony nałogu, zostawiają na końcu wrak człowieka. Zajmujemy się leczeniem uzależnień od dawna i wiemy, jak przeprowadzić przez wszystkie burzliwe etapy z minimalnymi stratami. Od detoksu przez wielotygodniowe terapie po grupy wsparcia – to wszystko w spokojnym zakątku podlaskiej ziemi.

Zostaw komentarz