Leczenie uzależnień od narkotyków, dopalaczy i leków: Suwałki

Narkotyki, dopalacze i leki zdobywane na czarnym rynku są ciągle popularne, a dostęp do nich bardzo łatwy. Dużo osób nie zdaje sobie sprawy jak nałóg może się zacząć, ponieważ ich wyobrażenie nie pokrywa się rzeczywistości. To nieprawda, że od jednej tabletki nie można się uzależnić, że masz całkowitą kontrolę nad tym, co bierzesz. Substancje uzależniające często kryją się również pod kategoriami leków przeciwbólowych, które niektórzy uważają za wybawienie. Narkotyki są podsuwane nastolatkom, które nie zdają sobie sprawy z powagi, ponieważ rodzice uważają, że ten temat ich nie dotyczy, a jest to powszechny problem i dotyka niezależnie od społecznej pozycji. Znajdujący się w Suwałkach ośrodek leczenia uzależnień jest otwarty dla wszystkich mieszkańców.

Detoks i odwyk narkotykowy

Pierwszą częścią wychodzenia z nałogu narkotycznego jest oczyszczenie organizmu ze wszelkich substancji toksycznych. Jest to proces nieprzyjemny i bolesny, dlatego zapewniamy zarówno wsparcie farmakologiczne oraz psychiczne oferowane przez naszych specjalistów. Kolejny krok to odwyk, którego powodzenie uzależnione jest od systematyczności i odpowiedniego wsparcia specjalistycznego, czyli terapii. Nasz ośrodek proponuje 8 tygodniową terapię pod okiem najlepszych specjalistów na terenie Suwałk dla jego mieszkańców.

Leczenie narkomanii i lekomanii

Proces detoksykacji oraz późniejszej terapii dla osób uzależnionych od wszelkich substancji narkotycznych jest długotrwały i nie należy do najprzyjemniejszych. Najważniejsze jest zapewnienie odpowiednich warunków leczenia. Nasz ośrodek stawia na specjalistyczne wsparcie, kameralne oraz odpowiednie otoczenie. Położenie blisko przyrody pozytywnie wpływa na atmosferę. Nasza oferta opiera się na zapewnianiu różnych form niesienia pomocy, dlatego cała terapia składa się z połączenia nowoczesnego podejścia psychoterapii indywidualnej i grupowej. Dodatkowo dajemy możliwość skorzystania z grup wsparcia. Jedno jest pewne – nie pozostawimy Cię samemu sobie, zaangażujemy się równie mocno jak Ty i zrobimy wszystko, żebyśmy razem wyszli z tego problemu.

Skuteczne leczenie wymaga fachowego wsparcia. Oferujemy Ci różne formy terapii w zależności od indywidualnych potrzeb.

Każdy korzystający z takiej formy ma zagwarantowaną 24-godzinną pomoc terapeutyczną. Nie musi o nic się martwić, bo w pakiecie ma zakwaterowanie, wyżywienie i wszystko, co potrzebne do skutecznego leczenia.

Najlepiej pracuje się w małych grupach i taki właśnie, kameralny skład do 10 osób przebywa na terenie naszego ośrodka. Spotkasz tu ludzi, którzy rozumieją, wesprą i po prostu będą w tym czasie na dobre i złe.

Powodzenie zależy w dużej mierze od danej osoby, ale dokładamy starań aby nasi pacjenci potrafili dobrze funkcjonować po powrocie do zwykłej codzienności. Mamy w tym duże doświadczenie a opinie osób, które tu były, mówią same za siebie.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię.

Kontakt

  • ul. Białostocka 156
    Sokółka / Białystok
  • 510 002 072, 85 688 40 08
  • otusokolka@gmail.com

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!