Ośrodek leczenia alkoholizmu: Suwałki

„Ze mną się nie napijesz?” – to zdanie pewnie usłyszał każdy Polak na swojej drodze życia. Jednak czy ktoś kiedyś zapytał „Czy pomóc Ci wyjść z uzależnienia?”. To pytanie my kierujemy do Ciebie, niezależnie od Twojej płci, wieku czy majątku. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak bardzo alkohol steruje ich życiem, doprowadzając do wyniszczania organizmu. Alkoholizm to choroba, z której trudno wyjść i może doprowadzić do ruiny emocjonalnej – zarówno Twojej jak i Twoich bliskich. Alkohol nie jest Twoim przyjacielem, nie rozumie Twoich problemów. Jest to tylko złudzenie, które stopniowo pogrąża Cię i łapie w swoje sidła, sprawiając, że ucieczka od niego jest coraz trudniejsza. Jeśli jesteś z Suwałk lub okolic zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Leczenie uzależnień od alkoholu

Jeśli czujesz, że alkohol zaczął przejmować kontrolę nad Twoim życiem codziennym nasz ośrodek w Suwałkach zajmuje się udzielaniem fachowej pomocy w wychodzeniu z nałogu alkoholowego. Zdajemy sobie sprawę z trudu jaki każdy musi włożyć, żeby wyjść z jego objęć, dlatego zapewniamy najlepsze warunki w tym trudnym czasie. Terapia pod okiem specjalistów i pomoc na wyciągnięcie ręki, kiedy tylko jej potrzebujesz – to tylko ułamek tego, co u nas znajdziesz. Dla nas każdy jest równy, każdy ma takie same możliwości. Zrozumienie oraz spokój, który u nas odnajdziesz pozwolą Ci na podjęcie walki. Popadanie w alkoholizm to długa droga, wyjście z niego również nie jest krótkie i usłane różami, ale każdy powinien dać sobie szansę na równą walkę i nowe możliwości.

Odwyk i detoks alkoholowy

W naszym ośrodku w Suwałkach możesz odbyć odwyk lub detoks alkoholowy. Niezależnie od tego, na który z nich się zdecydujesz będziesz musiał zmierzyć się z obciążeniem jakie to ze sobą niesie. Osoby poddające się terapii często przechodzą przez silne poczucie winy, spadek poczucia własnej wartości i chęć poddania się. Odwyk odbywa się bez wspomagania farmakologicznego, całość oparta jest na rutynowych zajęciach i terapii AA, terapii indywidualnej oraz grupowej. Jeśli potrzebujesz detoksu, nasza wyspecjalizowana kadra dobierze odpowiednie leki wspierające. Przeprowadzenie detoksu w proponowanym przez nas ośrodku pozwoli Ci poczuć się swobodniej niż w warunkach szpitalnych, co również będzie miało pozytywny wpływ na ich rezultaty.

Leczenie alkoholizmu

Leczenie alkoholizmu jest ciężką pracą. Podjęcie go zaczyna się w Twojej głowie – żeby walczyć z uzależnieniem musisz sobie zdać sprawę z jego istnienia. Jeśli ten krok jest już za Tobą, kolejnym krokiem jest zasięgnięcie pomocy specjalisty. Nie jest to wstyd, nie musisz przed nikim się tłumaczyć. Podstawą w leczeniu alkoholizmu jest psychoterapia, dlatego nasz ośrodek stawia na najlepszych i doświadczonych specjalistów, którzy pomogą Ci zrozumieć Twoją pozycję, odpowiednio zmotywują i pomogą poradzić z tym, co w okresie leczenia będzie najtrudniejsze. Zdajmy sobie również sprawę z Twoich indywidualnych potrzeb, dlatego terapia będzie dobrana pod Ciebie. Jeśli znalazłeś się w trudnym położeniu i pochodzisz Suwałk – zadzwoń do nas i pozwól sobie pomóc.

Skuteczne leczenie wymaga fachowego wsparcia. Oferujemy Ci różne formy terapii w zależności od indywidualnych potrzeb.

Każdy korzystający z takiej formy ma zagwarantowaną 24-godzinną pomoc terapeutyczną. Nie musi o nic się martwić, bo w pakiecie ma zakwaterowanie, wyżywienie i wszystko, co potrzebne do skutecznego leczenia.

Najlepiej pracuje się w małych grupach i taki właśnie, kameralny skład do 10 osób przebywa na terenie naszego ośrodka. Spotkasz tu ludzi, którzy rozumieją, wesprą i po prostu będą w tym czasie na dobre i złe.

Powodzenie zależy w dużej mierze od danej osoby, ale dokładamy starań aby nasi pacjenci potrafili dobrze funkcjonować po powrocie do zwykłej codzienności. Mamy w tym duże doświadczenie a opinie osób, które tu były, mówią same za siebie.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię.

Kontakt

  • ul. Białostocka 156
    Sokółka / Białystok
  • 510 002 072, 85 688 40 08
  • otusokolka@gmail.com

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!