Leczenie uzależnień od narkotyków, dopalaczy i leków: Siedlce

Narkotyki, dopalacze i leki to substancje, od których bardzo łatwo się uzależnić. Legalność leków nie powinna usypiać tutaj niczyjej czujności – pamiętajmy, że niektóre narkotyki jeszcze parędziesiąt lat temu były przepisywane na receptę. Substancje, które w zamyśle mają poprawić nam nastrój, ukoić ból lub dodać energii bardzo łatwo i szybko mogą zmienić się w przyczynę naszej zguby. Nikt nie jest odporny na nałóg. Dodatkowym utrudnieniem w zareagowaniu na czas jest fakt, że nie wszystkie substancje oddziałują w ten sam sposób, przez co trudniej rozpoznać objawy uzależnienia. Jeśli masz choć cień podejrzeń, że problem może dotyczyć Ciebie – skontaktuj się z naszym ośrodkiem w Siedlcach i porozmawiajmy. Możliwe, że uratujesz tym swoje życie.

Detoks i odwyk narkotykowy

Nie można podjąć walki z nałogiem dalej będąc pod wpływem toksycznych substancji. Pierwszym krokiem na drodze ku wyzwoleniu jest oczyszczenie organizmu. Proces ten jest bolesny i nieprzyjemny. Ból, jakiego doświadczysz jest psychiczny, ale często towarzyszy mu też realny, fizyczny. To ciężki i trudny czas, dlatego będziemy przy Tobie na każdym kroku. Nie pozwolimy Ci poddać się bez walki i poprzez 8 tygodniową terapię zapewnimy równe szanse w dalszej walce z nałogiem. Nasz ośrodek w Siedlcach jest otwarty dla wszystkich na terenie miasta.

Leczenie narkomanii i lekomanii

Uwolnienie swojego organizmu od toksycznych substancji to pierwszy, niezwykle ważny etap wychodzenia z nałogu. Po nim przychodzi czas na dłuższą i dla wielu trudniejszą walkę jaką jest uwolnienie swojego umysłu. Nasz ośrodek oferuje kameralne, przyjazne i spokojne warunki, szczególnie potrzebne na burzliwym etapie Twojego życia. Nasza wykwalifikowana kadra jest do dyspozycji na każdym etapie pobytu u nas i zaangażuje się w Twoją walkę równie mocno jak Ty. Oferujemy różne formy terapii – zajęcia grupowe, sesje indywidualne, grupy wsparcia. Tak jak każdy jest inny, tak samo droga wychodzenia z nałogu jest inna dla każdego. Dobierzemy odpowiednie metody specjalnie pod Ciebie i Twoje potrzeby. Jeśli mieszkasz na terenie Siedlec lub okolic, nie wahaj się dłużej i skontaktuj z nami.

Skuteczne leczenie wymaga fachowego wsparcia. Oferujemy Ci różne formy terapii w zależności od indywidualnych potrzeb.

Każdy korzystający z takiej formy ma zagwarantowaną 24-godzinną pomoc terapeutyczną. Nie musi o nic się martwić, bo w pakiecie ma zakwaterowanie, wyżywienie i wszystko, co potrzebne do skutecznego leczenia.

Najlepiej pracuje się w małych grupach i taki właśnie, kameralny skład do 10 osób przebywa na terenie naszego ośrodka. Spotkasz tu ludzi, którzy rozumieją, wesprą i po prostu będą w tym czasie na dobre i złe.

Powodzenie zależy w dużej mierze od danej osoby, ale dokładamy starań aby nasi pacjenci potrafili dobrze funkcjonować po powrocie do zwykłej codzienności. Mamy w tym duże doświadczenie a opinie osób, które tu były, mówią same za siebie.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię.

Kontakt

  • ul. Białostocka 156
    Sokółka / Białystok
  • 510 002 072, 85 688 40 08
  • otusokolka@gmail.com

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!