Leczenie uzależnień od narkotyków, dopalaczy i leków: Radom

W obecnych czasach uzależniamy się od coraz większej liczby substancji. Do tego niechlubnego grona należą narkotyki, leki a także od niedawna dopalacze. Pomimo innych nazw i nieco innej trudności w zdobyciu ich, uzależniają i wyniszczają z podobną mocą. Nie dajmy uśpić naszej czujności legalnością środków przeciwbólowych czy pozornej nieszkodliwości „lekkich” narkotyków. Istnieje mnóstwo przypadków, gdzie to one doprowadziły do wyniszczenia bądź nawet tragedii. Z powodu różnych oddziaływań jakie te substancje mają na nasz organizm nie zawsze jesteśmy w stanie rozpoznać objawy uzależnienia zanim wpadniemy w jego szpony. To potwierdza z jak przebiegłym przeciwnikiem trzeba się liczyć. Jeśli mieszkasz na terenie Radomia i zauważasz u siebie niepokojące objawy – zadzwoń do nas.

Detoks i odwyk narkotykowy

Pierwszym i koniecznym etapem wychodzenia z nałogu jest oczyszczenie organizmu z toksycznych substancji. Detoks jest daleki od przyjemności, ale zapewnia solidne podstawy do dalszej walki oraz jasność umysłu. W naszym ośrodku w Radomiu Twój detoks przebiegnie w spokojnej, przyjaznej atmosferze pod okiem wykwalifikowanych specjalistów będących do Twojej dyspozycji w tym trudnym okresie. Proponowana przez nas 8 tygodniowa terapia odwykowa to kolejny etap, który może stać się dla Ciebie nowym początkiem.

Leczenie narkomanii i lekomanii

Narkomania i lekomania to bardzo ciężkie nałogi. Nie dziwi więc, że proces wychodzenia z nich nie należy do najłatwiejszych. Nasz ośrodek w Radomiu został przygotowany specjalnie w celu zapewnienia odpowiednich warunków leczenia. Nie tylko dobre i przytulne warunki mieszkalne, ale ogólnie panująca przyjazna i spokojna atmosfera pomogą ukoić napięte nerwy. Specjaliści są do dyspozycji cały czas i na każdym etapie terapii. Pomogą Ci zrozumieć Twoją sytuację, co się dzieje z Twoim ciałem i umysłem oraz zmotywować do dalszej walki. Jeśli tylko podejmiesz decyzję o uwolnieniu się ze szponów nałogu gwarantujemy, że nie przejdziesz przez ten proces samotnie. Zaangażujemy się tak mocno jak Ty i zrobimy co w naszej mocy, aby dać Ci życie wolne od nałogu.

Skuteczne leczenie wymaga fachowego wsparcia. Oferujemy Ci różne formy terapii w zależności od indywidualnych potrzeb.

Każdy korzystający z takiej formy ma zagwarantowaną 24-godzinną pomoc terapeutyczną. Nie musi o nic się martwić, bo w pakiecie ma zakwaterowanie, wyżywienie i wszystko, co potrzebne do skutecznego leczenia.

Najlepiej pracuje się w małych grupach i taki właśnie, kameralny skład do 10 osób przebywa na terenie naszego ośrodka. Spotkasz tu ludzi, którzy rozumieją, wesprą i po prostu będą w tym czasie na dobre i złe.

Powodzenie zależy w dużej mierze od danej osoby, ale dokładamy starań aby nasi pacjenci potrafili dobrze funkcjonować po powrocie do zwykłej codzienności. Mamy w tym duże doświadczenie a opinie osób, które tu były, mówią same za siebie.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię.

Kontakt

  • ul. Białostocka 156
    Sokółka / Białystok
  • 510 002 072, 85 688 40 08
  • otusokolka@gmail.com

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!