Ośrodek leczenia alkoholizmu: Radom

Alkoholizm to problem, który dotyka nie tylko osobę uzależnioną, ale także rodzinę i bliskich. Coś, co miało pomóc ukoić nerwy po ciężkim dniu czy rozluźnić atmosferę na przyjęciu dla wielu jest przyczyną tragedii życiowej i upadku. Alkohol to bardzo fałszywy przyjaciel, który oferuje tylko pozory szczęścia i dobrego nastroju, zostawiając za sobą spustoszenie.

Dobrą wiadomością jest to, że nigdy nie jest za późno na zmianę – nawet w tym przypadku. Jeśli więc uważasz, że należysz do osób, którzy za bardzo zaufali płynnej używce nie masz co się dalej wahać. Skontaktuj się z naszym ośrodkiem położonym na terenie Radomia, aby zasięgnąć porady lub pomocy naszych wykwalifikowanych specjalistów. My nie oceniamy, a robimy wszystko by pomóc ludziom takim jak Ty odzyskać dawne życie.

Leczenie uzależnień od alkoholu

Leczenie uzależnienia od alkoholu to długa i wyboista droga. Jeśli tylko w Twojej głowie zapadła decyzja o podjęciu terapii, możesz sobie pogratulować, bo pierwszy krok właśnie za Tobą. W celu uwolnienia się od alkoholu należy całkowicie wyrzucić go ze swojego życia i głowy, co osiągniemy poprzez odpowiednio dobraną terapię i zajęcia. Nasz radomski zespół codziennie dokłada wszelkich starań, aby zmagania z nałogiem kończyły się zwycięsko dla Ciebie. Spokojna, przyjazna atmosfera ułatwią proces dochodzenia do siebie. Mimo, że największe zmiany podczas terapii muszą zajść w Twojej głowie, niekiedy możliwe jest wsparcie farmakologiczne. Nasza kadra pomoże Ci z doborem odpowiednich leków, aby zmaksymalizować działanie terapii połączonej z Twoim postanowieniem.

Odwyk i detoks alkoholowy

Jednym z pierwszych etapów na Twojej ścieżce do trzeźwości jest detoks, czyli oczyszczenie organizmu ze szkodliwych toksyn. Jest to warunek konieczny pójścia dalej. Jest to trudny i bolesny proces, dlatego nasz ośrodek w Radomiu zapewnia odpowiednie warunki, aby ułatwić Ci przejście przez to. Spokojna atmosfera, zrozumienie Twojej sytuacji i ciągła opieka specjalistów to tylko część tego, co u nasz znajdziesz. Kiedy uwolnisz swoje ciało od alkoholu przyjdzie czas na uwolnienie Twojego umysłu. Psychoterapia, która jest kolejnym etapem leczenia zostanie dobrana specjalnie pod Ciebie i Twoje indywidualne potrzeby. Nasi specjaliści zadbają o odpowiedni dobór zajęć, grup i aktywności, aby Twój czas u nas przyniósł jak najlepsze i jak najszybsze rezultaty.

Leczenie alkoholizmu

Leczenie alkoholizmu to bardzo trudna i ciężka walka, w której wielu niestety poległo. Dlatego właśnie powstał nasz ośrodek w Radomiu. Naszym celem jest przejść razem z Tobą przez trudy wychodzenia z nałogu i zapewnić Ci najlepsze warunki i najlepszą pomoc do osiągnięcia tego celu. Nasza kadra jest dobrze wyszkolona i doświadczona, dlatego pomoże Ci zrozumieć Twoje położenie, czekające Cię wyzwania oraz odpowiednio zmotywować do dalszej walki. Dodatkowo spokojne i przyjazne warunki naszego ośrodka w połączeniu z kameralną atmosferą i bliskością przyrody sprawiają, że łatwiej będzie Ci ukoić niespokojne emocje. Jeśli znalazłeś się w trudnym położeniu i chcesz to zmienić, przestań się wahać i skontaktuj się z nami – prośba o pomoc to żaden wstyd.

Skuteczne leczenie wymaga fachowego wsparcia. Oferujemy Ci różne formy terapii w zależności od indywidualnych potrzeb.

Każdy korzystający z takiej formy ma zagwarantowaną 24-godzinną pomoc terapeutyczną. Nie musi o nic się martwić, bo w pakiecie ma zakwaterowanie, wyżywienie i wszystko, co potrzebne do skutecznego leczenia.

Najlepiej pracuje się w małych grupach i taki właśnie, kameralny skład do 10 osób przebywa na terenie naszego ośrodka. Spotkasz tu ludzi, którzy rozumieją, wesprą i po prostu będą w tym czasie na dobre i złe.

Powodzenie zależy w dużej mierze od danej osoby, ale dokładamy starań aby nasi pacjenci potrafili dobrze funkcjonować po powrocie do zwykłej codzienności. Mamy w tym duże doświadczenie a opinie osób, które tu były, mówią same za siebie.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię.

Kontakt

  • ul. Białostocka 156
    Sokółka / Białystok
  • 510 002 072, 85 688 40 08
  • otusokolka@gmail.com

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!