Leczenie uzależnień od narkotyków, dopalaczy i leków: Płock

Narkotyki, dopalacze i leki to substancje, których wpływ nie zawsze jest widoczny na pierwszy rzut oka. Dlatego też uzależnienie może przebiegać stosunkowo niezauważenie. Dodatkowo dostęp do każdej z tych grup nie jest specjalnie utrudniony w obecnych czasach. Młodzi ludzie chcąc eksperymentować z „zakazanym owocem” czy też szanowani biznesmeni potrzebujący dodatkowego wspomagania – każdy może paść ofiarą substancji psychoaktywnych. Nie można ich lekceważyć, szczególnie kiedy krążą mity typu „nie uzależnisz się od jednej tabletki”. To nieprawda. Jeśli tylko choć trochę czujesz, że musisz coś wziąć, żeby normalnie funkcjonować to najwyższy czas skontaktować się ze specjalistą. Nasz ośrodek w Płocku jest do Twojej dyspozycji.

Detoks i odwyk narkotykowy

Życie bez narkotyków to życie z czystym umysłem. Aby do niego dojść, najpierw trzeba mieć oczyszczone ciało. Ośrodek w Płocku ma w swojej ofercie zarówno detoks jak i odwyk narkotykowy w celu przygotowania Cię do późniejszej terapii. Wiemy, że ten pierwszy etap jest trudny i bolesny. Dlatego też oferujemy kameralne i przyjazne warunki, żebyś mógł jak najlepiej poradzić sobie ze zmianą. Nasi eksperci przejdą razem z Tobą przez ten proces zapewniając Ci wsparcie jakiego wtedy szczególnie potrzeba.

Leczenie narkomanii i lekomanii

Wychodzenie z nałogu narkotykowego czy lekomanii to długi proces wymagający mnóstwa sił, samozaparcia i systematyczności. Nikt nie może przejść go za Ciebie, gdyż to jest Twoja wewnętrzna walka. Możemy przejść przez cały proces razem z Tobą. W naszym ośrodku w Płocku znajdziesz zrozumienie, wsparcie i odpowiednią motywację do uwolnienia się raz na zawsze od szkodliwych substancji. Przyjazna, kameralna atmosfera i bliskość przyrody dodatkowo uspokoją napięte i zszargane nerwy. Nasi specjaliści dobiorą terapie i zajęcia tak, aby leczenie przyniosło jak najlepsze rezultaty. Droga do życia wolnego od uzależnienia jest długa i wyboista, ale obiecujemy Ci być przy Tobie aż do jej końca. Zaangażujemy się tak mocno jak Ty i nie pozwolimy Ci zostać z problemem samotnie.

Skuteczne leczenie wymaga fachowego wsparcia. Oferujemy Ci różne formy terapii w zależności od indywidualnych potrzeb.

Każdy korzystający z takiej formy ma zagwarantowaną 24-godzinną pomoc terapeutyczną. Nie musi o nic się martwić, bo w pakiecie ma zakwaterowanie, wyżywienie i wszystko, co potrzebne do skutecznego leczenia.

Najlepiej pracuje się w małych grupach i taki właśnie, kameralny skład do 10 osób przebywa na terenie naszego ośrodka. Spotkasz tu ludzi, którzy rozumieją, wesprą i po prostu będą w tym czasie na dobre i złe.

Powodzenie zależy w dużej mierze od danej osoby, ale dokładamy starań aby nasi pacjenci potrafili dobrze funkcjonować po powrocie do zwykłej codzienności. Mamy w tym duże doświadczenie a opinie osób, które tu były, mówią same za siebie.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię.

Kontakt

  • ul. Białostocka 156
    Sokółka / Białystok
  • 510 002 072, 85 688 40 08
  • otusokolka@gmail.com

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!