Ośrodek leczenia alkoholizmu: Płock

W społeczeństwie takim jak polskie, alkoholizm stał się jedną z bardziej popularniejszych przypadłości. Piwko po pracy, kieliszek wina do obiadu czy flaszka ze znajomymi to przecież nic złego, prawda? W końcu wiele osób tak robi. Niestety, każda z tych rzeczy może bardzo szybko przerodzić się w coś złego. Coś, co powoli i niezauważenie będzie przejmowało kontrolę nad Twoim życiem i niszczyło relacje z bliskimi. Alkohol to bardzo fałszywy przyjaciel, który zapewnia tylko złudne i w dodatku krótkotrwałe uczucie szczęścia. W ten sposób zmusza do częstszego picia szczególnie, kiedy potrzeba nam odpoczynku od rzeczywistych problemów. Nie pozwól, żeby ta krótka ucieczka od bolączek codziennego życia okazała się drogą bez powrotu – skontaktuj się z naszym ośrodkiem w Płocku.

Leczenie uzależnień od alkoholu

Tak jak każdą chorobę, tak alkoholizm też można leczyć. Jest to diametralnie inny proces niż leczenie przeziębienia, gdyż leczeniu podlega bardziej Twój umysł. Musi on uzmysłowić sobie i zapamiętać, że życie bez alkoholu jest możliwe i lepsze niż z nim. Jest to bardzo trudny proces, szczególnie jeśli zaczął on już przejmować kontrolę nad Twoim życiem. Zgłoszenie się do ośrodka leczenia uzależnień w Płocku to bardzo dobry pierwszy krok w walce o odzyskanie dawnego życia. Nasi specjaliści poświęcą wszystkie swoje siły, żeby pomóc Ci wyjść zwycięsko z tej nierównej walki z uzależnieniem. Nawet jeśli uważasz, że sprawy zaszły za daleko i nie ma już sensu, zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. Czytając ten tekst udowodniłeś sobie, że jeszcze walczysz. Pozwól sobie pomóc.

Odwyk i detoks alkoholowy

W ośrodku leczenia uzależnień w Płocku przeprowadzamy zarówno odwyk jak i detoks alkoholowy. Nie możesz stanąć do walki z alkoholem dalej mając go w swoim organizmie. Uwalnianie się spod wpływu toksycznych substancji to bolesny i niekiedy długi proces. Twoje ciało i umysł będą się buntować i domagać alkoholu, który ukoi ból. Dlatego niezwykle ważne jest, aby te procesy odbywały się w odpowiednich warunkach i pod okiem doświadczonych specjalistów. Nieważne czy oczyszczanie organizmu odbywać się będzie ze wspomaganiem farmakologicznym czy bez, nasza kadra dobierze odpowiednie szczegóły Twojego procesu. Odpowiednia psychoterapia, zajęcia grupowe i indywidualne pozwolą Ci lepiej zrozumieć problem i podpowiedzą jak z niego wyjść.

Leczenie alkoholizmu

Leczenie alkoholizmu to ciężka praca. Wiele osób przyznaje, że to najtrudniejsza rzecz jaką w życiu zrobili. Najtrudniejsze niekiedy okazuje się przyznanie przed samym sobą, że problem istnieje i mnie dotyczy. To bariera psychiczna i pokonanie jej wymaga dużo siły. Jednak, jeśli wykona się ten krok można zacząć proces leczenia. Nasi eksperci z ośrodka w Płocku po zapoznaniu się z Twoim przypadkiem dobiorą ścieżkę specjalnie dla Ciebie tak, aby Twoje leczenie przyniosło jak najlepsze rezultaty. Pomożemy Ci przejść przez wszystkie etapy i zrozumieć z czym się mierzysz. Pomożemy znaleźć odpowiednią motywację nawet wtedy, kiedy Ty już nie widzisz dalszego sensu. Jeśli tylko chcesz podjąć walkę o swoje życie zadzwoń do nas i umów się na wizytę.

Skuteczne leczenie wymaga fachowego wsparcia. Oferujemy Ci różne formy terapii w zależności od indywidualnych potrzeb.

Każdy korzystający z takiej formy ma zagwarantowaną 24-godzinną pomoc terapeutyczną. Nie musi o nic się martwić, bo w pakiecie ma zakwaterowanie, wyżywienie i wszystko, co potrzebne do skutecznego leczenia.

Najlepiej pracuje się w małych grupach i taki właśnie, kameralny skład do 10 osób przebywa na terenie naszego ośrodka. Spotkasz tu ludzi, którzy rozumieją, wesprą i po prostu będą w tym czasie na dobre i złe.

Powodzenie zależy w dużej mierze od danej osoby, ale dokładamy starań aby nasi pacjenci potrafili dobrze funkcjonować po powrocie do zwykłej codzienności. Mamy w tym duże doświadczenie a opinie osób, które tu były, mówią same za siebie.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię.

Kontakt

  • ul. Białostocka 156
    Sokółka / Białystok
  • 510 002 072, 85 688 40 08
  • otusokolka@gmail.com

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!