Leczenie uzależnień od narkotyków, dopalaczy i leków: Ostrołęka

Narkotyki, dopalacze i leki to substancje psychoaktywne, których zadaniem jest wywołać w naszych organizmach określone skutki. Fakt, że leki zostały tu postawione na równi z narkotykami i dopalaczami nie powinien dziwić. Fakt, że lekarstwa są legalne w świetle prawa to niekiedy jedyne co odróżnia ich od pozostałych dwóch typów substancji. Niektóre leki potrafią uzależnić jeszcze szybciej i mocniej niż narkotyki. Kwestia uzależnienia od substancji psychoaktywnych nie powinna być ignorowana. Nałóg może dotknąć każdego, niezależnie od okoliczności. Jeśli widzisz u siebie niepokojące objawy, czujesz, że aby normalnie funkcjonować potrzebujesz coś zażyć, skontaktuj się z naszym ośrodkiem w Ostrołęce. Nie jest za późno na zmiany, szczególnie jeśli chodzi o Twoje życie.

Detoks i odwyk narkotykowy

Detoks i odwyk nigdy nie są łatwe. Nie ma co się oszukiwać, gdyż czas złudzeń skończył się z chwilą podjęcia decyzji o leczeniu. Ale ciężkie chwile detoksu i odwyku owocują najlepszą z możliwych nagród – życiem wolnym od uzależnień. Zdajemy sobie sprawę, jak ciężko przejść przez ten początkowy etap walki z własnymi słabościami. Nasz ośrodek w Ostrołęce proponuje 8 tygodniową terapię odwykową dla mieszkańców w sprzyjających warunkach pod okiem naszych doświadczonych specjalistów od walki z uzależnieniami.

Leczenie narkomanii i lekomanii

Leczenie narkomanii i lekomanii to długie i ciężkie procesy. Objawy odstawienia powodują fizyczny ból, a dyskomfort psychiczny jest często nie do zniesienia. Spadek własnej wartości i świadomość krzywd, jakie wyrządziło się swoim nałogiem potrafią przybić każdego. Wiele osób nie daje sobie z tym wszystkim rady i wraca w złudne ukojenie używek. Nasi doświadczeni specjaliści z ośrodka w Ostrołęce codziennie dokładają wszelkich starań, żeby walka z nałogiem naszych pacjentów nie skończyła się przedwcześnie. Kameralne otoczenie, bliskość przyrody i przyjazna atmosfera mają na celu zapewnić Ci jak najlepsze warunki do wytrwania w postanowieniu. Liczne terapie, zajęcia i grupy wsparcia pomogą Ci zrozumieć z czym się mierzysz i jak stawić czoła życiu bez uzależnienia.

Skuteczne leczenie wymaga fachowego wsparcia. Oferujemy Ci różne formy terapii w zależności od indywidualnych potrzeb.

Każdy korzystający z takiej formy ma zagwarantowaną 24-godzinną pomoc terapeutyczną. Nie musi o nic się martwić, bo w pakiecie ma zakwaterowanie, wyżywienie i wszystko, co potrzebne do skutecznego leczenia.

Najlepiej pracuje się w małych grupach i taki właśnie, kameralny skład do 10 osób przebywa na terenie naszego ośrodka. Spotkasz tu ludzi, którzy rozumieją, wesprą i po prostu będą w tym czasie na dobre i złe.

Powodzenie zależy w dużej mierze od danej osoby, ale dokładamy starań aby nasi pacjenci potrafili dobrze funkcjonować po powrocie do zwykłej codzienności. Mamy w tym duże doświadczenie a opinie osób, które tu były, mówią same za siebie.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię.

Kontakt

  • ul. Białostocka 156
    Sokółka / Białystok
  • 510 002 072, 85 688 40 08
  • otusokolka@gmail.com

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!