Leczenie uzależnień od narkotyków, dopalaczy i leków: Olsztyn

Powszechny jest pogląd, który mówi, że narkomanie to ludzie tylko i wyłącznie osoby z patologii społecznych. Zupełnie się z nim nie zgadzamy, ponieważ narkomania jest często spłycanym problemem. Dostęp do Internetu oraz niemalże nieograniczony przepływ informacji sprawiły, że po narkotyki, dopalacze lub leki na receptę może sięgnąć każdy. Problem ten zaczyna również dotykać coraz więcej młodych ludzi, nastolatków, którzy pod presją rówieśników robią ten pierwszy krok i niestety przepadają. Uzależnienia od substancji chemicznych są bardzo skomplikowane i powodują wiele skutków ubocznych. Wszystkie czynniki sprawiają, że jest to uzależnienie, z którego bardzo trudno wyjść. Jeśli mieszkasz w Olsztynie lub okolicach i potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

Detoks i odwyk narkotykowy

Rozpoczęcie walki z uzależnieniem powinno być poprzedzone detoksem, czyli pozbyciem się z organizmu wszystkich substancji chemicznych. Jest to bardzo nieprzyjemna część, która często wymaga pomocy specjalisty i odpowiednich warunków, żeby mógł zakończyć się powodzeniem. W dalszej części osobie zaleca się skorzystanie z psychoterapii, która pozwoli jej nauczyć się utrzymać panowanie nad nałogiem. Walka z uzależnieniem to wieloetapowa batalia, która nie przechodzi z dnia na dzień. Nasz ośrodek proponuje zarówno detoks jak i 8 tygodniową terapię.

Leczenie narkomanii i lekomanii

Odpowiednie warunki prowadzonego leczenia, zarówno zakwaterowania jak i położenia są bardzo ważne. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na powodzenie terapii jest odpowiednia kadra specjalistów. Nasz ośrodek spełnia wszystkie powyższe wymogi. Ważne jest dla nas, żebyś podczas tego trudnego etapu czuł się bezpiecznie, ponieważ wiemy, ile trudnych momentów będzie na Twojej drodze. Leczenie narkomanii i lekomanii jest ciężkie, ale wyjście z tego nie jest niemożliwe. Ważne, żebyś to Ty podjął pierwszy krok i skontaktował się z nami. W naszym miejscu proponujemy terapie różnego rodzaju, indywidualne lub grupowe, które przygotowywane są i prowadzone przez osoby z wieloletnim doświadczeniem.  Pozwól sobie pomóc w tym trudnym dla Ciebie czasie i zostaw nałóg za sobą.

Skuteczne leczenie wymaga fachowego wsparcia. Oferujemy Ci różne formy terapii w zależności od indywidualnych potrzeb.

Każdy korzystający z takiej formy ma zagwarantowaną 24-godzinną pomoc terapeutyczną. Nie musi o nic się martwić, bo w pakiecie ma zakwaterowanie, wyżywienie i wszystko, co potrzebne do skutecznego leczenia.

Najlepiej pracuje się w małych grupach i taki właśnie, kameralny skład do 10 osób przebywa na terenie naszego ośrodka. Spotkasz tu ludzi, którzy rozumieją, wesprą i po prostu będą w tym czasie na dobre i złe.

Powodzenie zależy w dużej mierze od danej osoby, ale dokładamy starań aby nasi pacjenci potrafili dobrze funkcjonować po powrocie do zwykłej codzienności. Mamy w tym duże doświadczenie a opinie osób, które tu były, mówią same za siebie.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię.

Kontakt

  • ul. Białostocka 156
    Sokółka / Białystok
  • 510 002 072, 85 688 40 08
  • otusokolka@gmail.com

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!