Leczenie uzależnień od narkotyków, dopalaczy i leków: Lublin

Narkotyki, dopalacze i leki to grupa substancji bardzo uzależniających. Dostęp do nich może nie być tak łatwy jak w przypadku alkoholu, ale nie można powiedzieć, że jest niemożliwy. Dla wielu element „zakazanego owocu” i eksperymentowanie szybko przeradza się w uzależnienie. Istnieje opinia, że narkotyki i dopalacze to problem młodych ludzi, natomiast leki to domena ludzi dorosłych i dojrzałych – nic bardziej mylnego. Ten problem też może dotknąć każdego i w każdej sytuacji. Z powodu mnogości substancji nie wszystkie uzależniają w tym samym tempie a ich nadużywanie nie daje tych samych objawów co utrudnia zareagowanie przed etapem uzależnienia. Nasz ośrodek w Lublinie jest skierowany do wszystkich mieszkańców chcących uwolnić się ze szponów nałogu.

Detoks i odwyk narkotykowy

Uwalnianie się od substancji uzależniających należy rozpocząć od oczyszczenia z nich organizmu. Aby to osiągnąć należy odbyć detoks. Nasz ośrodek pomaga w oczyszczeniu i zapewnia późniejszy odwyk. Gwarantujemy niezbędną i fachową opiekę psychologiczną oraz w razie potrzeby, farmakologiczną. Systematyczność i wytrwałość są tutaj kluczowe i na szczególne wsparcie w tej kwestii możesz u nas liczyć podczas proponowanej, 8 tygodniowej terapii. Nasi specjaliści będą do Twojej dyspozycji byś mógł zacząć walkę o wolność od nałogu.

Leczenie narkomanii i lekomanii

Zarówno detoksykacja jak i późniejszy odwyk to długie, trudne oraz bolesne procesy. Odpowiednie warunki często bywają kluczowe dla ich powodzenia. Nasz ośrodek w Lublinie gwarantuje przyjazną, spokojną atmosferę oraz wsparcie wykwalifikowanych specjalistów. Dobre warunki, wsparcie naszej kadry oraz Twoje postanowienie walki z nałogiem to recepta na sukces. Zdajemy sobie sprawę z dużej potrzeby indywidualnego podejścia w tej kwestii, dlatego każdy z naszych pacjentów ma ścieżkę dobraną specjalnie dla niego. Mnogość różnych terapii, sesji grupowych czy indywidualnych oraz zajęć sprawia, że z pewnością otrzymasz pomoc jakiej potrzebujesz. Wiemy, że możesz czuć się teraz sam i bezsilny, ale tak nie jest – skontaktuj się z nami i pozwól sobie pomóc. Zasługujesz na to.

Skuteczne leczenie wymaga fachowego wsparcia. Oferujemy Ci różne formy terapii w zależności od indywidualnych potrzeb.

Każdy korzystający z takiej formy ma zagwarantowaną 24-godzinną pomoc terapeutyczną. Nie musi o nic się martwić, bo w pakiecie ma zakwaterowanie, wyżywienie i wszystko, co potrzebne do skutecznego leczenia.

Najlepiej pracuje się w małych grupach i taki właśnie, kameralny skład do 10 osób przebywa na terenie naszego ośrodka. Spotkasz tu ludzi, którzy rozumieją, wesprą i po prostu będą w tym czasie na dobre i złe.

Powodzenie zależy w dużej mierze od danej osoby, ale dokładamy starań aby nasi pacjenci potrafili dobrze funkcjonować po powrocie do zwykłej codzienności. Mamy w tym duże doświadczenie a opinie osób, które tu były, mówią same za siebie.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię.

Kontakt

  • ul. Białostocka 156
    Sokółka / Białystok
  • 510 002 072, 85 688 40 08
  • otusokolka@gmail.com

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!