Leczenie uzależnień od narkotyków, dopalaczy i leków: Łomża

Dostęp do narkotyków czy dopalaczy nie jest trudny. Jeśli chodzi o leki sytuacja jest jeszcze prostsza, gdyż to w dużej mierze legalne substancje. Niestety, od wszystkich trzech bardzo łatwo i szybko można się uzależnić. Wiele osób zdaje sobie sprawę z własnego uzależnienia dość późno, gdyż początki rzadko przypominają nałóg przedstawiany w mediach. Dodatkowego kurażu do eksperymentowania dodają popularne mity na temat substancji uzależniających, jak np. „Nie uzależnisz się od jednej tabletki”. To nieprawda, tak samo jak stwierdzenie, że można brać narkotyki i mieć kontrolę nad nałogiem. Problem może dotknąć każdego, niezależnie od wieku, statusu społecznego czy środowiska. Jeśli mieszkasz w Łomży skontaktuj się z nami i zacznij walkę już dziś.

Detoks i odwyk narkotykowy

Skuteczne rozpoczęcie procesu walki z nałogiem narkotykowym to w pierwszej kolejności oczyszczenie organizm z substancji toksycznych. Detoks jest nieprzyjemny i często również bolesny, dlatego szczególnie na tym etapie zapewniamy wsparcie psychiczne i farmakologiczne. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji cały ten czas. Po detoksie czas na odwyk, którego sukces jest ściśle zależny od systematyczności, wytrwałości oraz wsparcia specjalistów. Nasz ośrodek zapewnia najlepsze warunki podczas 8 tygodniowej terapii odwykowej dla mieszkańców Łomży.

Leczenie narkomanii i lekomanii

Detoks i terapia wychodzenia z nałogu narkotykowego czy lekowego są to procesy długotrwałe i bolesne, zarówno psychicznie jak i fizycznie. Dlatego też odpowiednie ku temu warunki i specjaliści są niezwykle ważne. Nasza kadra składa się z najlepszych specjalistów, na wsparcie których możesz liczyć na każdym etapie leczenia. Nasz ośrodek kładzie nacisk na odpowiednie i kameralne otoczenie. Bliskość przyrody działa kojąco i zapewnia pozytywną atmosferę. Nasza oferta zapewnia różne formy pomocy takie jak terapia indywidualna, grupowa czy grupy wsparcia. Walka z nałogiem jest niewątpliwie długa i niesie ze sobą wiele wątpliwości, ale jedno jest pewne – w naszym ośrodku nie pozostaniesz sam ze swoim problemem i będzie to równa walka z piękną wygraną.

Skuteczne leczenie wymaga fachowego wsparcia. Oferujemy Ci różne formy terapii w zależności od indywidualnych potrzeb.

Każdy korzystający z takiej formy ma zagwarantowaną 24-godzinną pomoc terapeutyczną. Nie musi o nic się martwić, bo w pakiecie ma zakwaterowanie, wyżywienie i wszystko, co potrzebne do skutecznego leczenia.

Najlepiej pracuje się w małych grupach i taki właśnie, kameralny skład do 10 osób przebywa na terenie naszego ośrodka. Spotkasz tu ludzi, którzy rozumieją, wesprą i po prostu będą w tym czasie na dobre i złe.

Powodzenie zależy w dużej mierze od danej osoby, ale dokładamy starań aby nasi pacjenci potrafili dobrze funkcjonować po powrocie do zwykłej codzienności. Mamy w tym duże doświadczenie a opinie osób, które tu były, mówią same za siebie.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię.

Kontakt

  • ul. Białostocka 156
    Sokółka / Białystok
  • 510 002 072, 85 688 40 08
  • otusokolka@gmail.com

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!