Ośrodek leczenia alkoholizmu: Łomża

Jedną z chorób cywilizacyjnych współczesnego świata jest alkoholizm, który w naszym kraju jest poważnym problem i dotyka coraz młodszych ludzi. Jest to o tyle trudna sprawa, że człowiek zaczyna mieć problem nie zdając sobie z tego sprawy – w końcu jedno piwko po pracy należy się każdemu. Takie podejście może przerodzić się w uzależnienie, które coraz bardziej będzie przejmowało kontrolę nad Twoim życiem.

Jeśli zauważyłeś, że alkohol figuruje w Twoim codziennym życiu lub osoby z Twojego otoczenia zauważają zmiany w Twoim zachowaniu spowodowane jego nadużywaniem, koniecznie skontaktuj się nami. Jesteśmy miejscem w Łomży, w którym każdy mieszkaniec otrzyma odpowiednią pomoc w walce z nałogiem pod okiem doświadczonych specjalistów.

Leczenie uzależnień od alkoholu

Uzależnienie od alkoholu jest chorobą. Oznacza to, że jak każdą chorobę lub dolegliwość trzeba leczyć. Nasz ośrodek leczenia uzależnień w Łomży jest miejscem, w którym znajdziesz odpowiednią pomoc. Niezależnie od formy pomocy, nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół specjalistów pomoże każdemu, kto wpadł w sidła alkoholizmu. Jest to bardzo długa droga, która może zakończyć się sukcesem, jeśli tylko będziesz tego chciał i nie będziesz wstydził się poprosić o wsparcie. Alkoholizm prowadzi do utraty kontroli nad swoim życie, zabiera powoli wszystko i wszystkich, wyniszczając organizm. Naszą misją jest nauczenie Cię poradzić sobie z nim w celu uniknięcia nieprzyjemnych skutków i powikłań jego nadużywania, które mogą doprowadzić do ruiny.

Odwyk i detoks alkoholowy

W ośrodku w Łomży zajmujemy się dwoma aspektami leczenia alkoholizmu. Pierwszym z nich jest detoks, który pozwala na wytrzeźwienie i pozbycie się z organizmu wszystkich toksyn. Jest to etap odbywający się bez wspomagania farmakologicznego, pod okiem specjalistów. Po tej części oraz podczas całego etapu wychodzenia z nałogu, uzależniony często przechodzi przez różne stany emocjonalne, brak akceptacji, z którymi nie może sobie sam poradzić. Dlatego też naszą rekomendacją jest poddanie się leczeniu nakierowanemu na psychoterapię. Terapia pomaga zrozumieć i opanować wszystkie emocje. Dzięki naszemu nowoczesnemu połączeniu zajęć grupowych, indywidualnych oraz grup wsparcia osoba poddająca się odwykowi ma szansę na kompleksowe leczenie.

Leczenie alkoholizmu

Próba wyjścia z nałogu alkoholowego to niezwykle ciężka praca. Pierwszy, najważniejszy i chyba najtrudniejszy krok to ten, który musisz zrobić w swojej głowie – przyznać przed sobą, że problem istnieje. Jeśli udało Ci się to osiągnąć, najlepiej jest poszukać specjalisty od uzależnień. Rozumiemy delikatną naturę problemu i chcemy przypomnieć – nie musisz się przed nikim tłumaczyć. Nasz ośrodek tworzą najlepsi eksperci w dziedzinie, którzy doświadczeniem, wiedzą i podejściem pomagają przejść przez psychoterapię. Podczas terapii pomożemy Ci zrozumieć Twoją pozycję, zmotywujemy i przeprowadzimy przez proces leczenia. Każdy jest inny, dlatego też formę dostosujemy specjalnie pod Ciebie. Jeśli borykasz się z problemem alkoholowym i mieszkasz w Łomży – pozwól sobie pomóc.

Skuteczne leczenie wymaga fachowego wsparcia. Oferujemy Ci różne formy terapii w zależności od indywidualnych potrzeb.

Każdy korzystający z takiej formy ma zagwarantowaną 24-godzinną pomoc terapeutyczną. Nie musi o nic się martwić, bo w pakiecie ma zakwaterowanie, wyżywienie i wszystko, co potrzebne do skutecznego leczenia.

Najlepiej pracuje się w małych grupach i taki właśnie, kameralny skład do 10 osób przebywa na terenie naszego ośrodka. Spotkasz tu ludzi, którzy rozumieją, wesprą i po prostu będą w tym czasie na dobre i złe.

Powodzenie zależy w dużej mierze od danej osoby, ale dokładamy starań aby nasi pacjenci potrafili dobrze funkcjonować po powrocie do zwykłej codzienności. Mamy w tym duże doświadczenie a opinie osób, które tu były, mówią same za siebie.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię.

Kontakt

  • ul. Białostocka 156
    Sokółka / Białystok
  • 510 002 072, 85 688 40 08
  • otusokolka@gmail.com

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!