Leczenie uzależnień od narkotyków, dopalaczy i leków: Elbląg

Narkotyki, dopalacze i leki to kolejna zmora naszego gatunku. Substancje psychoaktywne mają na celu oddziaływać na nas w odpowiedni sposób. Są osobne pigułki na zmęczenie, inne na ból, jeszcze inne na dobrą zabawę. Diametralnie różne w efekcie, czasie działania, skutkach ubocznych czy legalności mają jedną wspólną cechę – uzależniają. Tak, nawet te legalne, przepisywane na receptę leki z Twojej apteki. Żadnej z tych substancji nie należy lekceważyć. Różnice w oddziaływaniu tylko utrudniają rozpoznanie objawów uzależnienia. Jeśli masz chociaż cień podejrzeń, że narkotyki, dopalacze lub leki to problem Twój lub kogoś z Twojego otoczenia – nie wstydź się i skontaktuj się z naszym ośrodkiem w Elblągu. Pomożemy, nie będziemy nikogo oceniać.

Detoks i odwyk narkotykowy

W celu rozpoczęcia życia wolnego od szkodliwych używek, należy zacząć od oczyszczenia organizmu z ich resztek. W naszym ośrodku dostępne są zarówno detoks jak i odwyk narkotykowy. Obie metody są trudne i wymagające, dlatego są przeprowadzane pod czujnym okiem naszych wykwalifikowanych specjalistów. Nasi pacjenci mogą w każdej chwili liczyć na ich wsparcie, pomoc, motywację i zrozumienie. 8 tygodniowa terapia to dopiero początek Twojego nowego życia i chcemy, żebyś zaczął je razem w naszym ośrodku w Elblągu.

Leczenie narkomanii i lekomanii

Jeśli problem substancji psychoaktywnych jest realny w Twoim życiu, jesteśmy ośrodkiem stworzonym właśnie dla Ciebie. W dzisiejszym świecie jest niezliczona ilość różnych pokus, nic więc dziwnego, że tak wiele osób im ulega, skoro są one wszechobecne. Nasz ośrodek, dostępny dla mieszkańców Elbląga i okolic, został stworzony dla ludzi, chcących uwolnić się od zgubnego wpływu narkotyków, dopalaczy czy leków. Możemy zaoferować Ci przyjazną, spokojną atmosferę, profesjonalny i wspierający personel, liczne terapie, grupy wsparcia i sesje z psychologiem. To, czego od Ciebie wymagamy to pełne zaangażowanie w uwolnienie się od nałogu. Systematyczność i trwałość w postanowieniu są tu kluczowe i pomożemy Ci to osiągnąć tak długo, jak długo obecna będzie u Ciebie chęć do zmiany.

Skuteczne leczenie wymaga fachowego wsparcia. Oferujemy Ci różne formy terapii w zależności od indywidualnych potrzeb.

Każdy korzystający z takiej formy ma zagwarantowaną 24-godzinną pomoc terapeutyczną. Nie musi o nic się martwić, bo w pakiecie ma zakwaterowanie, wyżywienie i wszystko, co potrzebne do skutecznego leczenia.

Najlepiej pracuje się w małych grupach i taki właśnie, kameralny skład do 10 osób przebywa na terenie naszego ośrodka. Spotkasz tu ludzi, którzy rozumieją, wesprą i po prostu będą w tym czasie na dobre i złe.

Powodzenie zależy w dużej mierze od danej osoby, ale dokładamy starań aby nasi pacjenci potrafili dobrze funkcjonować po powrocie do zwykłej codzienności. Mamy w tym duże doświadczenie a opinie osób, które tu były, mówią same za siebie.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię.

Kontakt

  • ul. Białostocka 156
    Sokółka / Białystok
  • 510 002 072, 85 688 40 08
  • otusokolka@gmail.com

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!