Ośrodek leczenia alkoholizmu: Elbląg

Alkoholizm określany jest niekiedy jako przekleństwo ludzkości. Ciężko się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. Mówimy w końcu o nałogu, który zaczyna się niepozornie, łapie w szpony prawie niezauważenie, zatruwa umysł, niszczy rodziny a nawet zabija. Uzależnić może się praktycznie każdy, przeważnie jest to tylko kwestia jak bardzo i jak długo musimy przesadzać z alkoholem, aby mówić o nałogu. Dla niektórych to kwestia lat, ale u innych dzieje się to błyskawicznie. Alkohol jest obowiązkowym gościem na wszelkich urodzinach, imieninach, weselach, pogrzebach… Jeśli nie chcesz, żeby był on stałym i nieproszonym gościem w Twoim życiu, zapraszamy do kontaktu każdego mieszkańca z naszym ośrodkiem w Elblągu.

Leczenie uzależnień od alkoholu

Łatwo zaprosić alkohol do naszego życia. Przeważnie jest smaczny, rozluźnia, uspokaja nerwy, ułatwia zabawę i kontakty międzyludzkie. Jednak, jeśli zadomowi się za bardzo, trudno jest go z życia wyprosić. Broni się jak tylko może, żeby zostać. Przekonuje, że będzie dobrze. Jak wyrzucisz go raz, po chwili wraca znowu. Dla wielu z nas jest to zbyt znajomy schemat. Nasz ośrodek w Elblągu został stworzony, żeby tego „nieproszonego gościa” wyrzucić z Twojego domu raz a dobrze. Przyjazne, kameralne warunki, profesjonalna i wyrozumiała kadra specjalistów, mnogość terapii, sesji i zajęć – to wszystko jest do Twojej dyspozycji i służy jednemu tylko celowi. A jest nim pomoc Tobie w uwolnieniu się od zgubnego alkoholu. Skontaktuj się z nami i zacznij swoją zmianę już dziś.

Odwyk i detoks alkoholowy

W ofercie naszego ośrodka w Elblągu znajdują się zarówno odwyk jak i detoks alkoholowy. Obie metody mają na celu uwolnienie Twojego organizmu z alkoholu, aby proces wychodzenia z nałogu przebiegał tak, jak powinien. Metody są od siebie nieco różne, jednak obie są bardzo wymagające. Jak już pewnie Ci wiadomo, alkohol nie chce zerwać z Tobą więzi tak łatwo. Tutaj też nie zrobi wyjątku. Różnica jest taka, że u nas będziemy przechodzić to razem z Tobą. Nasz wykwalifikowany zespół dobierze odpowiednią dla Ciebie metodę, będzie motywował do dalszej walki i zapewni wszystko czego potrzebujesz, aby kontynuować proces. Dobierzemy odpowiednio dla Ciebie zajęcia indywidualne, grupowe, grupy wsparcia i sesje terapeutyczne. Każdy jest inny, ale każdy zasługuje na drugą szansę.

Leczenie alkoholizmu

Życie bez alkoholu to ciężka praca, która nie kończy się w momencie zakończenia terapii i opuszczenia ośrodka leczenia uzależnień. Życie bez alkoholu będzie wymagało od Ciebie dużo wewnętrznej siły, silnej woli, samozaparcia i systematyczności, żeby ponownie nie wpuścić alkoholu do swojego życia. Nasz ośrodek leczenia uzależnień w Elblągu przygotuje Cię do tego w pełni. W pierwszym kroku oczyścisz organizm z toksycznych substancji pod okiem naszych ekspertów. Następnie czeka Cię terapia i przygotowanie do życia wolnego od uzależnienia. Pokażemy Ci, że to możliwe i dużo lepsze niż życie w upojeniu alkoholowym. Dzięki naszym terapiom, zajęciom i kameralnym warunkom pomożemy Ci dostrzec światełko w tym ciemnym tunelu, w jakim obecnie możesz się znajdować.

Skuteczne leczenie wymaga fachowego wsparcia. Oferujemy Ci różne formy terapii w zależności od indywidualnych potrzeb.

Każdy korzystający z takiej formy ma zagwarantowaną 24-godzinną pomoc terapeutyczną. Nie musi o nic się martwić, bo w pakiecie ma zakwaterowanie, wyżywienie i wszystko, co potrzebne do skutecznego leczenia.

Najlepiej pracuje się w małych grupach i taki właśnie, kameralny skład do 10 osób przebywa na terenie naszego ośrodka. Spotkasz tu ludzi, którzy rozumieją, wesprą i po prostu będą w tym czasie na dobre i złe.

Powodzenie zależy w dużej mierze od danej osoby, ale dokładamy starań aby nasi pacjenci potrafili dobrze funkcjonować po powrocie do zwykłej codzienności. Mamy w tym duże doświadczenie a opinie osób, które tu były, mówią same za siebie.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię.

Kontakt

  • ul. Białostocka 156
    Sokółka / Białystok
  • 510 002 072, 85 688 40 08
  • otusokolka@gmail.com

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!