Leczenie uzależnień od narkotyków, dopalaczy i leków: Częstochowa

Narkotyki, dopalacze i leki mogą nie być aż tak powszechne i popularne jak alkohol jednak zdecydowanie są tak samo (jeśli nie bardziej) uzależniające i wyniszczające. Wiele osób nie zdaje sobie w czas sprawy z uzależnienia, gdyż nie każde uzależnienie ma te same objawy. To co widzimy w filmach często nie ma pokrycia w rzeczywistości i nie powinniśmy czerpać z nich wiedzy na ten temat. Nie można też wierzyć w fałszywe, szkodliwe mity typu „nie można się uzależnić od jednej tabletki”. Jak każdy nałóg, ten też nie wybiera i uzależnić się od tych substancji może każdy, niezależnie od płci, wykształcenia czy majątku. Nasz ośrodek w Częstochowie to miejsce, gdzie każdy mieszkaniec, który chce uwolnić się od zgubnego wpływu szkodliwych substancji jest mile widziany.

Detoks i odwyk narkotykowy

Pierwszym etapem na drodze ku wyleczenia jest oczyszczenie organizmu z toksycznych substancji. Detoks i odwyk nie należą do najprzyjemniejszych, często są nawet bolesne. Dlatego odpowiednie miejsce, warunki i wsparcie są niezwykle ważne na tym etapie. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji na każdym etapie leczenia i oprócz doboru odpowiednich farmaceutyków służą też wiedzą, pomocą i wsparciem. Proponowana przez nasz ośrodek w Częstochowie 8 tygodniowa terapia to początek życia wolnego od nałogu.

Leczenie narkomanii i lekomanii

Oczyszczony z toksycznych substancji organizm poprzez detoksykację może przystąpić do kolejnego etapu wychodzenia z nałogu jakim jest terapia. Proces nie jest identyczny dla wszystkich tak jak nałóg nie dotyka nas wszystkich tak samo. Nasi specjaliści z ośrodka w Częstochowie pomogą dobrać odpowiednie warunki i zajęcia, aby leczenie było jak najskuteczniejsze. Bliskość przyrody i kameralność ośrodka działają kojąco co pozytywnie wpływa na procesy odwykowe. Mnogość zajęć, terapii (indywidualnych i grupowych) oraz grup wsparcia sprawia, że na pewno będziemy w stanie przygotować leczenie specjalnie dla Ciebie. Nasz zespół zaangażuje się w tę walkę tak mocno jak Ty – pozwól nam sobie pomóc, zasługujesz na to. Przejdziemy przez to razem.

Skuteczne leczenie wymaga fachowego wsparcia. Oferujemy Ci różne formy terapii w zależności od indywidualnych potrzeb.

Każdy korzystający z takiej formy ma zagwarantowaną 24-godzinną pomoc terapeutyczną. Nie musi o nic się martwić, bo w pakiecie ma zakwaterowanie, wyżywienie i wszystko, co potrzebne do skutecznego leczenia.

Najlepiej pracuje się w małych grupach i taki właśnie, kameralny skład do 10 osób przebywa na terenie naszego ośrodka. Spotkasz tu ludzi, którzy rozumieją, wesprą i po prostu będą w tym czasie na dobre i złe.

Powodzenie zależy w dużej mierze od danej osoby, ale dokładamy starań aby nasi pacjenci potrafili dobrze funkcjonować po powrocie do zwykłej codzienności. Mamy w tym duże doświadczenie a opinie osób, które tu były, mówią same za siebie.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię.

Kontakt

  • ul. Białostocka 156
    Sokółka / Białystok
  • 510 002 072, 85 688 40 08
  • otusokolka@gmail.com

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!