Leczenie uzależnień od narkotyków, dopalaczy i leków: Bielsk Podlaski

Narkotyki, dopalacze i leki to nic innego jak substancje chemiczne mając oddziaływać na nas w określony sposób. Co prawda leki jako jedyne z tej trójki są legalne, ale to nie znaczy, że nie uzależniają. Chichotem losu jest to, że wiele osób bagatelizuje objawy uzależnienia od leków tłumacząc sobie właśnie, że skoro są legalne to nie mogą szkodzić. Niestety, uzależnić można się od każdej z tych grup i to bardzo szybko a co gorsza – niezauważenie. Początki nałogu rzadko kiedy zapalają w nas czerwoną lampkę ostrzegawczą. Nałóg nigdy nie jest dobrą rzeczą, dlatego nieważne kim jesteś ani co jest Twoim demonem, nasz ośrodek leczenia uzależnień w Bielsku Podlaskim to miejsce, które zostało stworzone dla mieszkańców, którzy potrzebują pomocy.

Detoks i odwyk narkotykowy

Pierwszym, naturalnym krokiem, aby wyzwolić się od wpływu substancji psychoaktywnych jest detoksykacja. Jest to proces trudny i bolesny, dlatego powinien odbywać się pod okiem wykwalifikowanej kadry. Nasz ośrodek skupia specjalistów zapewniających wsparcie zarówno psychiczne jak i farmakologiczne. Dla terapii systematyczność jest najważniejsza. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego zarówno warunki ośrodka w Bielsku Podlaskim jak i specjaliści z niego zostali dobrani tak, aby ten 8 tygodniowy proces przebiegł jak najlepiej.

Leczenie narkomanii i lekomanii

Niektórzy twierdzą, że różnica między narkotykami a lekami polega tylko na tym, że jedne z nich są zalegalizowane. Nie nam to oceniać w całości, jednak pod kątem uzależnień możemy się z tym zgodzić. Dlatego nieważne czy Twoim demonem są nielegalne substancje psychoaktywne czy środki przeciwbólowe, zasługujesz na odpowiednie warunki, aby podjąć walkę wyjścia z nałogu. Nasz ośrodek w Bielsku Podlaskim został skonstruowany tak, aby zapewnić Ci jak największe szanse na powrót do zdrowia. Spokojna, przyjazna atmosfera, kojąca bliskość przyrody, wykwalifikowany personel, mnogość terapii i grup wsparcia. To wszystko jest do Twojej dyspozycji, jeśli tylko zdecydujesz się uwolnić od nałogu w naszym ośrodku. Pamiętaj – wbrew pozorom, nie jesteś z tym sam/sama. Razem damy radę!

Skuteczne leczenie wymaga fachowego wsparcia. Oferujemy Ci różne formy terapii w zależności od indywidualnych potrzeb.

Każdy korzystający z takiej formy ma zagwarantowaną 24-godzinną pomoc terapeutyczną. Nie musi o nic się martwić, bo w pakiecie ma zakwaterowanie, wyżywienie i wszystko, co potrzebne do skutecznego leczenia.

Najlepiej pracuje się w małych grupach i taki właśnie, kameralny skład do 10 osób przebywa na terenie naszego ośrodka. Spotkasz tu ludzi, którzy rozumieją, wesprą i po prostu będą w tym czasie na dobre i złe.

Powodzenie zależy w dużej mierze od danej osoby, ale dokładamy starań aby nasi pacjenci potrafili dobrze funkcjonować po powrocie do zwykłej codzienności. Mamy w tym duże doświadczenie a opinie osób, które tu były, mówią same za siebie.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię.

Kontakt

  • ul. Białostocka 156
    Sokółka / Białystok
  • 510 002 072, 85 688 40 08
  • otusokolka@gmail.com

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!