Ośrodek leczenia alkoholizmu: Bielsk Podlaski

Alkohol jest głęboko zakorzeniony w naszej kulturze. Pozornie nieszkodliwa, rozluźniająca atmosferę używka bardzo szybko i niezauważenie może przerodzić się w niszczący życia i relacje problem. Nałóg jest jedną z niewielu, prawdziwie sprawiedliwych rzeczy na tym świecie – w szpony alkoholizmu może wpaść każdy. Mimo powszechności problemu, dalej jest to traktowane jak temat tabu i wiele osób długo wypiera istnienie problemu lub nie chce o tym rozmawiać. Ironia losu objawia się bardzo silnie w alkoholizmie – kiedy picie jest czynnością towarzyską, wokół pełno przyjaciół od kieliszka. Jednak, kiedy kieliszek przeradza się w butelkę a spotkania towarzyskie w potrzebę picia zostajesz sam. Jeśli mieszkasz w Bielsku Podlaskim i czujesz, że ten tekst dotyczy Ciebie, skontaktuj się z nami.

Leczenie uzależnień od alkoholu

Jeśli masz podejrzenia, że alkohol odgrywa coraz większą rolę w Twoim życiu i powoli zaczynasz tracić kontrolę, czas na podjęcie działań – czytasz ten tekst, czyli zaczynasz szukać pomocy. Nasz ośrodek został stworzony specjalnie dla ludzi takich jak Ty, czyli osób chcących zwalczyć w sobie alkoholizm. Nasi specjaliści i wykwalifikowana kadra są tutaj po to, aby zapewnić Ci wszystko czego potrzeba, aby Twoja walka z nałogiem była zwycięska. Spokojna, odpowiednia atmosfera, profesjonalna opieka a przede wszystkim zaangażowanie w Twoje leczenie to tylko część tego co u nas znajdziesz. Wychodzenie z nałogu to trudny i długi proces, ale naszym jedynym zadaniem jest wspierać Cię w nim na każdym etapie, żebyśmy wspólnie mogli cieszyć się z wygranej.

Odwyk i detoks alkoholowy

Nasz ośrodek oferuje zarówno odwyk jak i detoks alkoholowy. Musisz mieć świadomość, że alkohol nie pozwala odejść tak łatwo. Obie opcje wiążą się z obciążeniem psychicznym oraz fizycznym. Wiele osób zaczynających terapię samodzielnie ulega silnemu poczuciu winy i spadkowi własnej wartości. Eksperci z naszego ośrodka znają ten schemat dokładnie i nie pozwolą Ci poddać się tak łatwo. Jeśli zdecydujesz się na odwyk, który odbywa się bez wspomagania lekami, mamy przygotowane liczne terapie, zajęcia i grupy wsparcia. W przypadku detoksu nasi lekarze dobiorą Ci odpowiednią terapię farmakologiczną specjalnie dla Twoich potrzeb. Niezależnie którą ścieżkę wybierzesz, nasz ośrodek to miejsce, gdzie wyjście z nałogu przebiegnie w sprzyjających i korzystnych warunkach.

Leczenie alkoholizmu

Aby uwolnić się ze szponów alkoholizmu musisz przygotować się na bardzo ciężką pracę. Skoro tutaj jesteś, to znaczy, że zdajesz sobie sprawę z problemu. Kolejnym krokiem jest podjęcie odpowiedniej psychoterapii, aby zmaksymalizować swoje szanse na wygraną walkę z nałogiem. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak osoby borykające się z tym problemem bywają napiętnowani przez najbliższych i społeczeństwo, ale nasz ośrodek nie ocenia. Dla nas jedyne co się liczy, to Twoja chęć wyjścia z nałogu. Nasz wykwalifikowany personel z Bielska Podlaskiego będzie przy Tobie na każdym etapie Twojej wędrówki i pomoże ze wszystkim poczynając od tego, aby w pełni uświadomić Ci z czym się zmagasz, poprzez codzienne starania a kończąc na odpowiedniej motywacji, aby utrzymać dobre wyniki.

Skuteczne leczenie wymaga fachowego wsparcia. Oferujemy Ci różne formy terapii w zależności od indywidualnych potrzeb.

Każdy korzystający z takiej formy ma zagwarantowaną 24-godzinną pomoc terapeutyczną. Nie musi o nic się martwić, bo w pakiecie ma zakwaterowanie, wyżywienie i wszystko, co potrzebne do skutecznego leczenia.

Najlepiej pracuje się w małych grupach i taki właśnie, kameralny skład do 10 osób przebywa na terenie naszego ośrodka. Spotkasz tu ludzi, którzy rozumieją, wesprą i po prostu będą w tym czasie na dobre i złe.

Powodzenie zależy w dużej mierze od danej osoby, ale dokładamy starań aby nasi pacjenci potrafili dobrze funkcjonować po powrocie do zwykłej codzienności. Mamy w tym duże doświadczenie a opinie osób, które tu były, mówią same za siebie.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię.

Kontakt

  • ul. Białostocka 156
    Sokółka / Białystok
  • 510 002 072, 85 688 40 08
  • otusokolka@gmail.com

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!