Leczenie uzależnień od narkotyków, dopalaczy i leków: Biała Podlaska

Narkotyki, dopalacze i leki to grupa używek, która potrafi długo pozostać niezauważona przez otoczenie. Jeśli dodamy do tego nie tak trudny dostęp do nich oraz podobną do alkoholu, jeśli nie większą, moc uzależniania, przepis na nałóg mamy gotowy. Podobnie jak reszta uzależnień, to też nie wybiera i jego ofiarą może paść każdy – eksperymentujący nastolatek z ubogiej rodziny jak i szanowany bankier z dużego domu i z kochającą rodziną. W tej grupie substancji należy szczególnie uważać na leki, gdyż ich legalność potrafi znacznie uśpić naszą czujność na sygnały ostrzegawcze. Nasz ośrodek w Białej Podlaskiej jest miejscem, gdzie każdy mieszkaniec borykający się z problemem uzależnienia od narkotyków, dopalaczy czy leków otrzyma pomoc i wsparcie w walce z nałogiem.

Detoks i odwyk narkotykowy

Aby uwolnić się psychicznie od nałogu najpierw musimy uwolnić od niego nasz organizm. Detoks czy odwyk są trudne i bardzo nieprzyjemne, często nawet bolesne. Żeby zacząć właściwą terapię pod okiem specjalistów pozwól im najpierw przeprowadzić Cię przez uwolnienie ciała z toksycznych substancji. 8 tygodniowa terapia w naszym ośrodku, w sprzyjających warunkach i pod opieką naszej kadry pozwoli Ci zacząć terapię z czystym kontem. Jeśli jesteś w Bielsku Podlaskim skontaktuj się z nami i pozwól sobie pomóc.

Leczenie narkomanii i lekomanii

Detoks i późniejsza terapia dla osób uzależnionych od toksycznych substancji to długotrwałe i bardzo wymagające procesy. Obciążenia psychiczne i fizyczne bywają ogromne, dla wielu zbyt duże by poradzić sobie z nimi samemu. Odpowiednie warunki, atmosfera i ludzie wokół są kluczowe na każdym etapie dochodzenia do siebie. W naszym ośrodku w Bielsku Podlaskim kameralne, przyjazne i spokojne warunki uzupełnione są o liczne, różnorodne terapie, grupy wsparcia i wykwalifikowaną kadrę. Każdy człowiek jest inny i każdy potrzebuje indywidualnego podejścia. Rozumiemy to, i jesteśmy w stanie to zapewnić. Jeśli tylko masz w sobie chęć wyrwania się ze szponów nałogu – przejdziemy przez to razem. Nie trać nadziei. Pamiętaj, że noc jest zawsze najciemniejsza tuż przed świtem.

Skuteczne leczenie wymaga fachowego wsparcia. Oferujemy Ci różne formy terapii w zależności od indywidualnych potrzeb.

Każdy korzystający z takiej formy ma zagwarantowaną 24-godzinną pomoc terapeutyczną. Nie musi o nic się martwić, bo w pakiecie ma zakwaterowanie, wyżywienie i wszystko, co potrzebne do skutecznego leczenia.

Najlepiej pracuje się w małych grupach i taki właśnie, kameralny skład do 10 osób przebywa na terenie naszego ośrodka. Spotkasz tu ludzi, którzy rozumieją, wesprą i po prostu będą w tym czasie na dobre i złe.

Powodzenie zależy w dużej mierze od danej osoby, ale dokładamy starań aby nasi pacjenci potrafili dobrze funkcjonować po powrocie do zwykłej codzienności. Mamy w tym duże doświadczenie a opinie osób, które tu były, mówią same za siebie.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię.

Kontakt

  • ul. Białostocka 156
    Sokółka / Białystok
  • 510 002 072, 85 688 40 08
  • otusokolka@gmail.com

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!