Leczenie uzależnień od narkotyków, dopalaczy i leków: Augustów

Uzależnienia od substancji psychoaktywnych często spłycane są do narkotyków. Uzależnić można się jednak również od dopalaczy oraz leków. Coraz łatwiejszy dostęp do tych substancji sprawia, że również coraz więcej ludzi w każdej grupie wiekowej i warstwie społecznej uzależnia się. Nałóg tego typu jest bardzo ciężki i bardzo wyniszczający organizm, dlatego ważna jest szybka reakcja. Jeśli zauważyłeś u siebie lub u bliskiej Ci osoby objawy uzależnienia od narkotyków, leków lub dopalaczy, skontaktuj się z nami. Zajmujemy się przeprowadzaniem detoksów oraz odwyków w różnych trybach dla mieszkańców Augustowa. Nasza kadra to doświadczeni specjaliści, którzy pomogą Ci zrozumieć i zwyciężyć nałóg, który przejął kontrolę nad Twoim życiem z powrotem przywracając Ci wolność.

Detoks i odwyk narkotykowy

Detoks i odwyk narkotykowy to podstawowe etapy leczenia narkomanii i lekomanii. Nasz ośrodek zajmuje się ich profesjonalnym przeprowadzaniem pod okiem specjalistów. Detoks obywa się również pod okiem lekarzy, którzy dobierają odpowiednie wsparcie farmakologiczne. Odwyk to prowadzona przez 8 tygodni psychoterapia, podczas której nasi specjaliści pomogą Ci zrozumieć Twój problem i nauczą Cię radzić sobie w nowej rzeczywistości. Zapewniamy odpowiednie warunki, które sprawią, że będziesz czuł się bezpiecznie.

Leczenie narkomanii i lekomanii

Narkomania i lekomania to uzależnienia, które są bardzo destrukcyjne i wyniszczające, dlatego wychodzenie z nałogu jest długie i wymaga odpowiednich warunków leczenia. Nasz ośrodek poza odpowiednimi warunkami zamieszkania i otoczenia, gwarantuje również pomoc doświadczonych specjalistów, którzy będą do Twojej dyspozycji podczas całego leczenia. Na naszą ofertę składają się różne formy psychoterapii oraz detoks. Nie bój się poprosić o pomoc, jeśli uważasz, że problem Cię przerasta. Nie pozostawimy Cię samemu sobie, zaangażujemy się równie mocno jak Ty i zrobimy wszystko, żebyśmy razem wyszli z tego problemu. Niezależnie od formy pomocy, której potrzebujesz jako mieszkaniec Augustowa masz prawo skorzystać z naszego wsparcia bez zbędnych pytań i krytyki.

Skuteczne leczenie wymaga fachowego wsparcia. Oferujemy Ci różne formy terapii w zależności od indywidualnych potrzeb.

Każdy korzystający z takiej formy ma zagwarantowaną 24-godzinną pomoc terapeutyczną. Nie musi o nic się martwić, bo w pakiecie ma zakwaterowanie, wyżywienie i wszystko, co potrzebne do skutecznego leczenia.

Najlepiej pracuje się w małych grupach i taki właśnie, kameralny skład do 10 osób przebywa na terenie naszego ośrodka. Spotkasz tu ludzi, którzy rozumieją, wesprą i po prostu będą w tym czasie na dobre i złe.

Powodzenie zależy w dużej mierze od danej osoby, ale dokładamy starań aby nasi pacjenci potrafili dobrze funkcjonować po powrocie do zwykłej codzienności. Mamy w tym duże doświadczenie a opinie osób, które tu były, mówią same za siebie.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię.

Kontakt

  • ul. Białostocka 156
    Sokółka / Białystok
  • 510 002 072, 85 688 40 08
  • otusokolka@gmail.com

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!