Ośrodek leczenia alkoholizmu: Augustów

Alkoholizm – choroba, która jest problemem nie tylko jednostek, ale także ich najbliższych. Jest to przypadłość nabywana wraz z ilością wypitego trunku, który często stanowi element pocieszenia, zabawy lub zapełniacza czasu. Kiedy osoba traci nad nim kontrolę, zaczyna się jej problem, w którym to alkohol przejmuje kontrolę nad życiem.

Jeśli uważasz, że powyżej opisana została Twoja sytuacja, nasz ośrodek jest odpowiednim miejscem, z którym możesz się skontaktować jako mieszkaniec Augustowa. Zapewniamy profesjonalną pomoc oraz psychoterapię pod okiem wybitnych, doświadczonych specjalistów. Niezależnie od Twojej sytuacji, jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc i pokazać drogę wyjścia z nałogu, na co na pewno zasługujesz.

Leczenie uzależnień od alkoholu

Leczenie uzależnień od alkoholu to głównie terapia, w określonych sytuacjach podparta lekami. W obu kwestiach bardzo ważna jest opieka specjalisty. W naszym ośrodku leczenia alkoholizmu w Augustowie znajdziesz odpowiednie warunki oraz odpowiednią pomoc. Doskonale wiemy jak ważne jest zrozumienie swojego problemu i ile wysiłku należy włożyć w jego przezwyciężenie. Nie podamy Ci gotowej recepty, ale razem z Tobą przeanalizujemy Twoją sytuację i dobierzemy najlepsze dla Ciebie rozwiązania. Psychoterapia jest bardzo ważnym elementem, dlatego też w naszym ośrodku będziesz miał możliwość skorzystania z grupowych oraz indywidualnych zajęć prowadzonych przez odpowiednio wykwalifikowanych ludzi. Jeśli jesteś mieszkańcem Augustowa, zapraszamy do kontaktu.

Odwyk i detoks alkoholowy

W ramach wychodzenia z uzależnienia alkoholowego jest kilka kroków milowych, które muszą zostać zrealizowane. Pierwszym z nich jest detoks, który polega na oczyszczeniu Twojego organizmu z toksyn. Jak łatwo się domyślić, trzeźwy umysł pozwala osiągnąć lepsze efekty i możliwości. Przeprowadzenie go w naszym ośrodku zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa i większy komfort niż w szpitalu. Kolejnym etapem jest psychoterapia, podczas której nasi specjaliści pomogą Ci zrozumieć Twój problem i poradzić sobie z emocjami, które będą CI towarzyszyły w tym okresie. Systematyczność, wsparcie i całkowite poświęcenie w przezwyciężeniu problemu jest bardzo ważne podczas odwyku, dlatego jako mieszkaniec Augustowa masz możliwość skorzystania z naszych usług.

Leczenie alkoholizmu

Leczenie alkoholizmu to długa droga, która zaczyna się w Twojej głowie. Zaakceptowanie swojego problemu i chęć podjęcia walki są kluczowe dla sukcesu. Wychodzenie z uzależnienia alkoholowego jest długim procesem, dlatego nie bój się zaczerpnąć pomocy specjalisty. Nie musisz przed nikim się tłumaczyć, gwarantujemy zrozumienie i odpowiednią pomoc. Podstawą w leczeniu alkoholizmu jest psychoterapia, dlatego też nasz ośrodek stawia na najlepszych doświadczonych specjalistów. Pomogą Ci zrozumieć Twoją pozycję, odpowiednio zmotywują i pomogą poradzić z emocjami, które mogą być bardzo skrajne podczas całego procesu odwyku. U nas możesz również poddać się detoksowi. Jeśli znalazłeś się w trudnym położeniu zadzwoń do nas i pozwól sobie pomóc.

Skuteczne leczenie wymaga fachowego wsparcia. Oferujemy Ci różne formy terapii w zależności od indywidualnych potrzeb.

Każdy korzystający z takiej formy ma zagwarantowaną 24-godzinną pomoc terapeutyczną. Nie musi o nic się martwić, bo w pakiecie ma zakwaterowanie, wyżywienie i wszystko, co potrzebne do skutecznego leczenia.

Najlepiej pracuje się w małych grupach i taki właśnie, kameralny skład do 10 osób przebywa na terenie naszego ośrodka. Spotkasz tu ludzi, którzy rozumieją, wesprą i po prostu będą w tym czasie na dobre i złe.

Powodzenie zależy w dużej mierze od danej osoby, ale dokładamy starań aby nasi pacjenci potrafili dobrze funkcjonować po powrocie do zwykłej codzienności. Mamy w tym duże doświadczenie a opinie osób, które tu były, mówią same za siebie.

Organizujemy transport do naszego ośrodka. Wystarczy skontaktować się telefonicznie a przyjedziemy i odbierzemy Cię.

Kontakt

  • ul. Białostocka 156
    Sokółka / Białystok
  • 510 002 072, 85 688 40 08
  • otusokolka@gmail.com

Nie czekaj. Odważ się zmienić swoje życie!